Sign in | الثلاثاء 30 مي 2023 | سه شنبه, 09 خرداد 1402

زمان تعطیلات تابستانی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

شنبه, 21 خرداد 1401 ساعت 15:01:49

نوشته شده توسط : مدیر

معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه آزاد اسلامی از آغاز تعطیلات تابستانی دانشگاه آزاد اسلامی از ۸ تا ۲۱ مردادماه خبر داد.

تصویر
زمان تعطیلات تابستانی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر داریوش جاوید معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه آزاد اسلامی گفت: با ابلاغ هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی و در راستای توجه به معیشت و رفاه کارکنان دانشگاه و به منظور ایجاد روحیه و نشاط آنها مقرر شد کلیه کارکنان و اعضای هیأت علمی واحدها و مراکز آموزشی از تاریخ 8 الی 21 مردادماه سال جاری از تعطیلات تابستانی بهره مند شوند.

دکتر جاوید اظهار کرد:  واحدها و مراکز آموزشی که مجری ترم تابستانی هستند، باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنند که در برنامه‌های آموزشی هیچ‌گونه خللی ایجاد نشود، همچنین با رعایت کلیه ضوابط مربوطه امکان تشکیل جلسات دفاع از رساله پایان‌نامه دانشجویان تحصیلات تکمیلی و حضور علاقمندان در این جلسات نیز فراهم شود.

وی افزود: با عنایت به برگزاری کلاس های ترم تابستان ۱۴۰۱ در بازه فوق برنامه ریزی حضور پرسنل مورد نیاز به نحوه شایسته انجام پذیرد، همچنین حضور پرسنل فناوری اطلاعات، علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی و کادر بیمارستانی و سایر نیروها حسب برنامه شیفتی و مقررات مربوطه و طبق نظر ریاست واحد دانشگاهی خواهد بود.

اخبار پربازدید
پربازدیدهای هفته