Sign in | الثلاثاء 30 مي 2023 | سه شنبه, 09 خرداد 1402

با افزایش پهنای باند اینترنت کیفیت دسترسی به خدمات آموزشی دانشجوئی بهبود یافت.

سه شنبه, 17 خرداد 1401 ساعت 14:31:12

نوشته شده توسط : مدیر

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری به نقل از مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه پهنای باند دسترسی به اینترنت برای کلیه کاربران متصل به شبکۀ خدمات دانشگاهی افزایش یافت.

تصویر
با افزایش پهنای باند اینترنت کیفیت دسترسی به خدمات آموزشی دانشجوئی بهبود یافت.

حسین بحری در گفتگو با روابط عمومی اعلان کرد با افزودن 100 مگابیت دیگر به پهنای باند اینترنتی دانشگاه تعداد لینکهای دسترسی به اینترنت برای کاربران متصل به شبکه به 3 اتصال مستقل ارتقاء یافته و مجموع پهنای باند به بیش از 200 مگابیت افزایش یافته است.
افزایش پهنای باند موجب بهبود کیفیت دسترسی به خدمات آموزشی و دانشجوئی شده و افزایش لینکهای ارتباطی پایداری ارتباط را ارتقاء می دهد.
مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه از ارتقاء سامانه تولید و انتشار محتوای و اصلاح دامنه اینترنتی واحد دانشگاهی به sari.iau.ir نیز خبر داده و افزود بازنگری در زیر ساخت سخت افزاری سامانه های الکترونیکی دانشگاه و پایانه های اداری و آموزشی که از سال گذشته با ارتقاء و بهبود کیفیت 32 دستگاه آغاز گردیده بود در سال 1401 نیز با خرید و تجهیز 40 دستگاه دیگر ادامه خواهد یافت.
همچنین راه اندازی مرکز ثبت نام و پذیرش متمرکز دانشجویان جدیدالورود با ظرفیت 32 ایستگاه کاری از دیگر فعالیتهای انجام شد در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات بوده است.
دبیر شورای فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه طراحی ، تجهیز و آماده سازی مرکز آزمون های الکترونیک رشته های علوم پزشکی با ظرفیت 100 ایستگاه کاری با رعایت تمامی استانداردهای وزارت بهداشت و آموزش پزشکی را نیز با 45% پیشرفت در دست اقدام و تکمیل در آیندۀ نزدیک اعلان کرد.

اخبار پربازدید
پربازدیدهای هفته