Sign in | الثلاثاء 30 مي 2023 | سه شنبه, 09 خرداد 1402

ارتقای ۸۰ رتبه‌ای باشگاه پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی آیت‌الله آملی

سه شنبه, 30 فروردین 1401 ساعت 09:52:10

نوشته شده توسط : علی سهیل

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت‌الله آملی از ارتقای ۸۰ رتبه‌ای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان این واحد دانشگاهی خبر داد.

تصویر
ارتقای ۸۰ رتبه‌ای باشگاه پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی آیت‌الله آملی

حامد برجسته در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا در آمل از ارتقای ۸۰ رتبه‌ای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت‌الله آملی خبر داد و در تشریح این خبر و علل ارتقای چشمگیر باشگاه تغییر در مدیریت باشگاه و دمیده‌شدن روح تلاش و پشتکار، افزایش همکاری استادان و دانشجویان و بخش‌های مختلف دانشگاه با باشگاه را علت اصلی پیشرفت باشگاه دانست.

وی بیان کرد: راه‌اندازی ۱۱ انجمن علمی جدید، فعال‌سازی مجدد پنج انجمن دیگر و در مجموع ۱۶ انجمن علمی در باشگاه، افزایش ۳۹ نفر از دانشجویان به اعضای باشگاه، برگزاری ۳۷ وبینار داخلی و منطقه‌ای، دو وبینار دوساعته ملی، سه کارگاه هشت‌ساعته داخلی، یک کارگاه هشت‌ساعته ملی، دو همایش بین‌المللی، یک همایش ملی، یک همایش منطقه‌ای و یک مسابقه منطقه‌ای از نتایج و ماحصل رویکرد جدید در باشگاه بوده که سبب کسب امتیاز مطلوب در مقایسه با سال‌های گذشته شده است.

رئیس دانشگاه آزاد آیت‌الله آملی با بیان اینکه اقدامات ذکر شده حاصل تلاش ۶ ماهه همکاران بوده، ابراز امیدواری کرد، امتداد و استمرار این رویکرد، رسیدن به رتبه‌های بالاتر را دست‌یافتنی کند.

اخبار پربازدید
پربازدیدهای هفته