Sign in | الإثنين 26 جوييه 2021 | دو شنبه, 04 مرداد 1400

صالحی: اولویت نخست دانشگاه آزاد اسلامی حضور حداکثری در انتخابات است

چهار شنبه, 29 اردیبهشت 1400 ساعت 23:19:54

رئیس دبیرخانه هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران گفت: اولویت نخست این دانشگاه حضور حداکثری آحاد مردم و مشارکت در انتخابات است.

تصویر
صالحی: اولویت نخست دانشگاه آزاد اسلامی حضور حداکثری در انتخابات است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از قائم‌شهر، محمد صالحی در پنجاه و یکمین جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران به میزبانی  دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر حضور حداکثری آحاد مردم و مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری را اولویت اول دانشگاه و اعضای هیئت رئیسه عنوان کرد.

وی انضباط مالی و کاری، نظارت و مدیریت مالی، رسیدگی و نظارت بر تشکیل کلاس‌های مجازی -که دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران در این زمینه کارنامه خوبی دارد- را ضروری دانست.

رئیس دبیرخانه هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران بر فراهم‌کردن شرایط مناسب برای درآمدهای غیرشهریه‌ای، وصول و پیگیری جدی مطالبات از دانشجویان و فارغ‌التحصیلان، کرامت ارباب رجوع، کنترل هزینه در پرداخت‌های جانبی، مشخص‌کردن وضعیت ابلاغ معاونان و پیگیری وضعیت بازنشستگی استادان و کارکنان تأکید کرد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر نیز در این جلسه گزارشی از این دانشگاه ارائه و بیان کرد: واحد قائم‌شهر یکی از قدیمی‌ترین واحدهای شمال کشور است. این دانشگاه رشته‌های خاص خودش را داشت که به هر دلیلی این رشته‌ها بین واحدهای استان و مراکز غیردولتی با استادان واحد قائم‌شهر توزیع شد.

مهرداد زارع‌نژاد از مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران خواست تا به این امر مساعدتی داشته و رشته‌های برند واحد قائم‌شهر را به این دانشگاه بازگردانند.

سرپرست واحد قائم‌شهر با اشاره به درآمدهای غیرشهریه‌ای یادآور شد: باید حداقل یک نفر مسئول وارد این فضا شود که اگر در بخش تولید نتوانستیم ورود کنیم، حداقل در موضوع خدمات وارد شده و به مجموعه کمک کنیم.

اوقات شرعی به وقت ساری
اخبار پربازدید