Sign in | الأربعاء 28 سبتمبر 2022 | چهار شنبه, 06 مهر 1401

فضای دانشگاه‌ آزاد اسلامی به روی نامزدهای نهایی انتخابات باز است

چهار شنبه, 29 اردیبهشت 1400 ساعت 13:24:45

نوشته شده توسط : مدیر

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران گفت: فضای واحدهای دانشگاهی در عرصه انتخابات به روی تمام کسانی که مورد تأیید بگیرند، باز است.

تصویر
فضای دانشگاه‌ آزاد اسلامی به روی نامزدهای نهایی انتخابات باز است

به گزارش باشگاه خبرنگاران دانشجویی (ایسکانیوز)، حسین کرمانیان در پنجاه و یکمین جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران به میربانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر با اشاره به نزدیک‌شدن انتخابات ریاست جمهوری که یکی از مهم‌ترین انتخابات در کشور به شمار می‌رود، از رؤسای واحدهای دانشگاهی خواست مراقب جهت‌گیری‌های سیاسی باشند.

وی بیان کرد: فضای دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان مازندران در عرصه انتخابات برای تمام کسانی که مورد تأیید قرار گرفتند، باز است.

دبیر هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی مازندران افزود: به پشتوانه و رسالتی که بر عهده خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی است، می‌توانیم در صحنه انتخابات تأثیرگذار باشیم و با بصیرت و شناختی که می‌توانیم به آحاد مردم بدهیم، فرد اصلح را انتخاب و از حضور حداکثری حمایت کنیم.

کرمانیان از تشکیل کمیته انتخابات در هر شهر استان با مسئولیت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری خبر داد و بیان کرد: این کمیته برای تصمیم‌گیری و مدیریت پررنگ‌تر با مدیریت نهاد شکل خواهد گرفت.

وی تأکید کرد: دانشگاه آزاد اسلامی از بدو راه‌اندازی تاکنون خدمات بسیاری را در کشور داشته و ظرفیت‌های زیادی را ایجاد کرده است و باید از رؤسای واحدهای دانشگاهی خواست تا با نمایندگان مجلس برای کمک و یاری به دانشگاه آزاد اسلامی جلساتی داشته باشند و مطالبات خود را از آنان درخواست کنند؛ چراکه نمایندگان می‌توانند در راستای بهبود دانشگاه قوانین خوبی وضع کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مازندران در این نشست بر تکریم ارباب رجوع تأکید کرد و توضیح داد: حفظ کرامت مراجعان نقش بسیار مهم و مؤثری در روند تلاش‌ واحدهای دانشگاهی دارد.

 پنجاه و یکمین جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی مازندران با حضور حسین کرمانیان رئیس این دانشگاه، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی مازندران، مسئولان، معاونان و رؤسای واحدهای استان مازندران در واحد قائم‌شهر برگزار شد.

اخبار پربازدید
پربازدیدهای هفته