Sign in | الثلاثاء 30 مي 2023 | سه شنبه, 09 خرداد 1402

اطلاعیه ستاد کرونای دانشگاه آزاد اسلامی مازندران - شماره ۴

جمعه, 10 اردیبهشت 1400 ساعت 17:08:51

نوشته شده توسط : مدیر

با توجه به استمرار وضعیت قرمز و نارنجی کرونا در شهرهای کشور معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی اطلاعیه ای در خصوص فعالیت اداری واحد ها و مراکز آموزشی کشور صادر کرد

تصویر
اطلاعیه ستاد کرونای دانشگاه آزاد اسلامی مازندران - شماره ۴

با توجه به استمرار وضعیت قرمز و نارنجی کرونا در شهرهای کشور معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی اطلاعیه ای در خصوص فعالیت اداری واحد ها و مراکز آموزشی کشور صادر کرد.

متن این اطلاعیه به شرح ذیل است:

با توجه به استمرار وضعیت قرمز کرونا در شهرهای کشور فعالیت اداری واحدها و مراکز آموزشی کشور مطابق با مصوبات ستاد ملی کرونا و هماهنگ با ستادهای کرونای استانی خواهد بود. بگونه ای که در شهرهای قرمز حداکثر یک سوم کارکنان به صورت شیفت چرخشی حضور و دوسوم دورکاری خواهند بود و نیز در شهرهای نارنجی شیفت چرخشی پنجاه درصد حضور و پنجاه درصد دورکاری در نظر گرفته می شود.

تذکر ۱: روسای واحدها و مراکز اموزشی طوری برنامه ریزی نمایند که حتی المقدور خللی در امور اداری، مالی، آموزشی، پاسخگویی به مکاتبات، پشتیبانی فنی کلاس های برخط و... ایجاد نگردد و پاسخگویی به مراجعات تلفنی انجام و مراجعات حضوری و ضروری دانشجویان در موارد خاص و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی پاسخ داده شود.

تذکر ۲: درخصوص مدیریت کلاس‌های برخط به گونه ای اقدام گردد که خللی به امور آموزشی وارد نشود.

تذکر۳: در خصوص استان هایی که ستاد کرونای استانی تصمیم دیگری برای حضور و دورکاری کارکنان ادارات ابلاغ نموده یا خواهد نمود روسای استانی می توانند به صلاحدید مطابق شرایط ابلاغی استانداری ها اقدام نمایند.

نکات قابل توجه:
۱- کارکنان شیفتی کمافی السابق و طبق برنامه قبلی به فعالیت خود ادامه می دهند.

۲- کارکنان واحدهای علوم پزشکی تابع تصمیمات متخذه معاونت علوم پزشکی دانشگاه می باشند.

۳- رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی الزامی است.

۴. کارکنانی که علام بیماری داشته از حضور در محل کار خودداری و پس از بهبودی، مدارک پزشکی خود را جهت استفاده از مرخصی استعلاجی به واحدهای دانشگاهی ارائه نمایند.

۴- درخصوص عدم حضور و دورکاری بیماران زمینه ای و مادرانی که دارای فرزند خردسال هستند. مساعدت لازم صورت پذیرد.

 معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی


مطابق آخرین اعلامیه رسمی مرجع استانی از ۱۸ شهرستان با رنگ بندی قرمز کرونایی ۱۴ شهرستان از این وضعیت خارج شده است و تنها چهار شهرستان بهشهر، ساری، آمل و رامسر همچنان در وضعیت قرمز باقی مانده‌اند.

همچنین شهرستان های بابل، گلوگاه، جویبار، سوادکوه، سوادکوه شمالی، نکا، قائمشهر، فریدونکنار، بابلسر، محمودآباد، نور، نوشهر و تنکابن که پیشتر دروضعیت قرمز قرار داشتند، اکنون وارد رنگ‌بندی نارنجی کرونایی شدند.

لذا ضروری است واحدهای دانشگاه آزاد استان مازندران بر اساس اطلاعیه صادره معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی و بر اساس رنگبندی اعلام شده شهرهای استان، وضعیت حضور همکاران گرامی را مدیریت نمایند.

بدیهی است هرگونه تغییر در وضعیت رنگبندی شهرستانهای استان در اسرع وقت به اطلاع واحدها خواهد رسید.

ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا ویروس دانشگاه آزاد اسلامی مازندران

اخبار پربازدید
پربازدیدهای هفته