Banner
ورود اعضاء السبت 27 فيفرييه 2021 | شنبه, 09 اسفند 1399

عطارزاده خبر داد؛ فعالیت ستاد مدیریت یکپارچه امور آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی(آموزشیار) در سازمان مرکزی

دو شنبه, 24 شهریور 1399 ساعت 09:49:38

مدیرکل توسعه شبکه علمی هوشمند دانشگاه آزاد اسلامی از فعالیت ستاد مدیریت سامانه آموزشیار به ‌منظور راهنمایی و پاسخگویی به سوالات دانشجویان، اساتید و کارشناسان آموزش واحدها و مراکز دانشگاهی خبر داد.

تصویر
عطارزاده خبر داد؛ فعالیت ستاد مدیریت یکپارچه امور آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی(آموزشیار) در سازمان مرکزی

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، همزمان با اجرای برنامه زمان‌بندی انتخاب واحد نیمسال اول سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ دانشگاه آزاد اسلامی در بستر سامانه آموزشیار، ستاد مدیریت یکپارچه امور آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی(آموزشیار) از روز پنج‌شنبه ۲۰ شهریور در سازمان مرکزی دانشگاه آغاز به کار کرده و روزانه بیش از ۳۰ کارشناس امور آموزشی و فناوری اطلاعات در دو شفیت‌ کاری به تماس‌هایی از طریق شماره ۴۷۹۱۹۱۰۰ یا تیکت‌هایی که در بخش ارتباط با پشتیبانی سامانه آموزشیار مطرح می‌شود، پاسخ می‌دهند.

ایمان عطارزاده، مدیرکل طرح توسعه شبکه علمی هوشمند دانشگاه آزاد اسلامی در این‌باره، گفت: براساس جدول زمان بندی ثبت‌نام و انتخاب واحد ترم مهرماه ۱۳۹۹ که مربوط به ورودی‌های ماقبل سال جاری است، در مرحله اول حدود ۴۳۵ واحد و مرکز دانشگاهی تمامی خدمات امور آموزشی خود را در قالب سامانه یکپارچه آموزشیار ارائه می‌کنند.

وی ادامه داد: خوشبختانه تا امروز تعداد مراجعه به سامانه آموزشیار براساس جدول زمان‌بندی انجام شده و بیش از ۴۰۰ هزار نفر ورود موفق به سامانه داشته‌اند که حدود نیمی از دانشجویان را شامل می‌شود و نیمی دیگر نیز تا روز جمعه ۲۸ شهریور به سامانه مراجعه خواهند کرد.

مدیرکل طرح توسعه شبکه علمی هوشمند دانشگاه آزاد اسلامی از ثبت حدود ۱۹۵ هزار درس در سامانه آموزشیار توسط واحدها و مراکز دانشگاهی خبر داد و گفت: روزانه ۳۰ نفر از کارشناسان مرکز فناوری اطلاعات و شبکه علمی دانشگاه آزاد اسلامی و راهبران مناطق دانشگاه آزاد اسلامی در ستاد مدیریت یکپارچه امور آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی مستقر هستند که به سوالات دانشجویان، اساتید و کارشناسان آموزش واحدها و مراکز دانشگاهی پاسخ می‌دهند.

وی خاطر نشان کرد: کلیه دانشجویان لازم است بر اساس تقویم انتخاب واحد معرفی شده در سایت واحد دانشگاهی و صرفا بر اساس زمانبندی اعلام شده جهت انتخاب واحد به سامانه مراجعه نمایند.

منابع


اوقات شرعی به وقت ساری
حدیث روز
حدیث-روز.png
اخبار پربازدید
پربازدیدهای هفته