Sign in | الإثنين 15 أوت 2022 | دو شنبه, 24 مرداد 1401

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بابل: ستاد جذب دانشجوی بدون آزمون کاربردی‌ می‌شود

دو شنبه, 06 مرداد 1399 ساعت 10:52:37

نوشته شده توسط : جواد میرزائی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل گفت: برنامه‌ریزی مناسب و کاربردی امیدها را زنده می‌کند؛ بنابراین برای جذب حداکثری دانشجو از تمام ظرفیت‌های دانشگاه استفاده خواهیم کرد و مهم‌ترین اولویت کاربردی‌کردن ستاد جذب دانشجوی بدون آزمون است.

تصویر
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بابل: ستاد جذب دانشجوی بدون آزمون کاربردی‌ می‌شود

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بابل، سیدمیرالله حسینی صبح امروز در نشستی با کارگروه ستاد جذب دانشجوی بدون آزمون در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل اظهار کرد: برنامه‌ریزی مناسب و کاربردی امیدها را زنده می‌کند؛ بنابراین برای جذب حداکثری دانشجو از تمام ظرفیت‌های دانشگاه استفاده خواهیم کرد و مهم‌ترین اولویت کاری دانشگاه آزاد اسلامی بابل فعال و کاربردی‌کردن ستاد جذب دانشجوی بدون آزمون است.

وی با بیان اینکه در جذب دانشجو باید با ۲۴ دانشگاه و مرکز آموزشی در شهرستان بابل رقابت کنیم، افزود: واحد بابل در سطح استان و حتی کشور جزء محدود واحدهایی است که چند سال گذشته با برخورداری از نیروی انسانی کارآمد و با مهارت و تجربیات بالا در جذب دانشجوی بدون آزمون با همکاری و تلاش روابط عمومی موفق عمل کرده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل عنوان کرد: برنامه‌ریزی اصولی در شرایط کرونایی کشور به بهترین روش تحقق یابد و برای جذب حداکثری دانشجو در سال جاری باید برنامه، فکر و ایده نو بین استادان و کارکنان تسریع پیدا کند تا این دغدغه نهادینه و تبیین شود.

حسینی تأکید کرد: مدیران، مسئولان، استادان و کارکنان دانشگاه سربازان علمی و فرهنگی جامعه هستند، می‌طلبد دانشگاهیان درباره جذب جوانان و هدایت آنها به محیط‌های دانشگاهی برای ارتقای سطح علمی و فرهنگی جامعه تلاش کنند.

منابع


اخبار پربازدید
پربازدیدهای هفته