Sign in | الإثنين 15 أوت 2022 | دو شنبه, 24 مرداد 1401

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل: آموزش و پژوهش در دانشگاه باید مبتنی بر رویکرد فرهنگی باشند

سه شنبه, 31 تیر 1399 ساعت 09:30:43

نوشته شده توسط : جواد میرزائی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل گفت: رکن اصلی دانشگاه آموزش و پژوهش هستند و مسیر حرکت این دو رکن باید مبتنی بر رویکرد فرهنگی باشد.

تصویر
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل: آموزش و پژوهش در دانشگاه باید مبتنی بر رویکرد فرهنگی باشند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بابل، سید‌میرالله حسینی صبح امروز در جلسه هیئت‌رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل با تسلیت شهادت امام محمد‌تقی علیه‌السلام بیان کرد: خدا را شاکریم در عصری زندگی می‌کنیم که ارج نهادن به فرهنگ مهدویت یک اصل بوده و اندیشه‌های دینی و مذهبی امام خمینی(ره) و رهنمودهای مقام معظم رهبری چراغ راهنمای ماست.

وی با تأکید بر اینکه رکن اصلی دانشگاه آموزش و پژوهش است و مسیر حرکت این دو رکن باید مبتنی بر رویکرد فرهنگی باشد، افزود: مسئولان، استادان و نخبگان علمی دانشگاه در تبیین و نهادینه کردن مسائل دینی و تفکرات رهبری و انتقال آن به نسل چهارم انقلاب نقش بسزایی دارند. 

عضو هیئت امنای دانشگاه آزاداسلامی استان مازندران اظهار کرد: دانشجویان در دست مدیران امانت هستند و ما در دانشگاه باید در تعلیم و تربیت و رفتار و اخلاق آنان احساس مسئولیت کنیم، تکلیف دانشگاهیان هدایت، ارشاد و ارتقای تقویت علمی و فرهنگی دانشجویان است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل با بیان اینکه تغییر و تحول زمینه رشد و شکوفایی مجموعه را فراهم می‌کند، ادامه داد: هنر مدیران فعالسازی ظرفیت‌های موجود در دانشگاه است و با کمک مدیران گروه آموزشی و کمیته اجرایی جذب دانشجوی بدون آزمون باید با برنامه‌ریزی اصولی به بهترین روش تبلیغی انجام گیرد.

منابع


اخبار پربازدید
پربازدیدهای هفته