Sign in | الإثنين 15 أوت 2022 | دو شنبه, 24 مرداد 1401

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مازندران: تولید‌کنندگان صنعت محصول دانشگاه هستند

یک شنبه, 29 تیر 1399 ساعت 09:18:04

نوشته شده توسط : جواد میرزائی

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مازندران گفت: سرمایه‌گذاری در حوزه ارتباط با صنعت هزینه نیست؛ بلکه درآمد است؛چراکه تولید‌‌کنندگان صنعت محصول دانشگاه هستند.

تصویر
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مازندران: تولید‌کنندگان صنعت محصول دانشگاه هستند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بابل، حسین کرمانیان صبح امروز در نشست با مدیر عامل و مدیران تولید ایران‌خودروی مازندران به‌همراه سید‌میرالله حسینی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل با قدردانی از مدیریت جوان و انقلابی این شرکت تولیدی اظهار کرد: در سند چشم‌انداز کشور  برای دستیابی به صنعت خودرو‌سازی دانشگاهیان باید با تولیدات و محصولات علمی خود به صنعت کمک کنند.

دبیر هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران با بیان اینکه آموزش یک رسالت است، افزود: از دوران آموزش و پژوهش عبور کردیم و اکنون زمان ارائه ارتباط دوسویه صنعت و دانشگاه است؛ زیرا محصولات دانشگاه باید برای صنعت کاربردی و مؤثر باشد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مازندران اظهار کرد: این دانشگاه می‌تواند در علوم دانش‌بنیان، راه‌اندازی سرای نوآوری و بازار فناوری با ایران خودرو همکاری کند.

فعالیت ایران‌خودرو در مازندران از سال۸۹ 

مدیرعامل ایران‌خودرو مازندران هم در این نشست بعد از ارائه گزارش عملکرد این کارخانه خواستار ارتباط، همفکری و همکاری و تبادل علم و صنعت با دانشگاه آزاد اسلامی مازندران شد.

سید‌امید حسینی‌‌نژاد گفت: ایران‌‌خودروی مازندران از شهریور ۸۹ با تولید روزانه سه دستگاه سمند‌ سریر با ۳۵ نیروی انسانی آغاز به‌کار کرد،؛ اما اکنون با حدود ۵۰۰ نیرو، روزانه ۲۰۰ دستگاه خودرو تولید می‌کند و حدود ۱۱۰ دستگاه خودروی سنگین در این مجموعه تردد می‌کند.

وی اظهار کرد: شرکت ایران‌خودروی مازندران به لحاظ زیر‌ساخت و فضای مناسب می‌تواند با همکاری مسئولان به‌ویژه نخبگان علمی و دانشگاهیان در تولید، رشد حداکثری داشته باشد.

این مدیر صنعتی در مازندران افزود: «در حوزه اشتغال صنعت خودرو‌سازی به‌‌کمک دولت آمده و بخش از بیکاری جامعه را حل کرده است.

به گزارش آنا، این نشست در راستای اهداف سیاست‌های کلان دانشگاه آزاد اسلامی با تمرکز بر ارتباط صنعت با دانشگاه و همکاری و ارائه محصولات علمی و تحقیقاتی دانشگاهیان در راستای تحقق شعار سال جهش تولید انجام شد.

منابع


اخبار پربازدید
پربازدیدهای هفته