Sign in | الإثنين 26 جوييه 2021 | دو شنبه, 04 مرداد 1400

مدانلو تأکید کرد؛ لزوم حمایت دانشگاه آزاد اسلامی از طرح‌های فناورانه و کسب و کارهای نوین

چهار شنبه, 25 تیر 1399 ساعت 13:25:39

مدیر گروه مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر گفت: این دانشگاه باید از طرح‌های فناورانه، کسب و کارهای نوین و مبتنی بر دانش‌بنیان مانند طرح‌های بازیافت زباله، کشاورزی نوین و ... حمایت کند.

تصویر
مدانلو تأکید کرد؛ لزوم حمایت دانشگاه آزاد اسلامی از طرح‌های فناورانه و کسب و کارهای نوین

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بهشهر، نشست هم‌اندیشی مجازی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر با استادان هیئت علمی این دانشگاه با موضوع «نظام پیشنهادات» نظام پذیرش و بررسی پیشنهادها برگزار شد.

علیرضا مدانلو مدیر گروه مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر در این نشست بیان کرد: دانشگاه باید از طرح‌های فناورانه، کسب و کارهای نوین و مبتنی بر دانش‌بنیان مانند طرح‌های بازیافت زباله، کشاورزی نوین  و ... حمایت کند.

ندیم اصغری عضو هیئت علمی گروه ادبیات دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر هم در این نشست گفت: کرونا تمام ساختارهای اجتماعی را به هم ریخته و با چالش جدی مواجه کرده است؛ در عصر حاضر نیز طبیعتاً بهره‌گیری از فضای مجازی و اینترنت بهترین موقعیت برای پوشش خلأ آموزشی است.

مجید لیاقی عضو هیئت علمی گروه مکانیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر نیز خواستار فعال کردن ارتباط با صنعت شد.

مجید پورفرج مدیر گروه روانشناسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر هم پیشنهاد تبلیغات غیرمستقیم و استفاده از ظرفیت‌های استادان حق‌التدریس برای مشاوره دادن به دانش‌آموزان در مرحله فارغ‌التحصیلی در دبیرستان را داد.

مجید پورفرج، مدیرگروه روانشناسی واحد بهشهر، پیشنهاد تبلیغات غیر مستقیم و استفاده از ظرفیت استادان حق‌التدریس برای مشاوره به دانش‌آموزان در مرحله فارغ‌التحصیلی از دبیرستان را مطرح کرد.

آرش مظفری عضو هیئت علمی گروه عمران واحد بهشهر هم در مورد مهندسی نیروی انسانی بیان کرد: با وجود اینکه جابه‌جایی کارکنان با مزایای مختلفی همراه است؛ اما باید بپذیریم که ممکن است در کوتاه مدت و بلندمدت مشکلاتی ایجاد کنند و روند کار را تحت تأثیر قرار دهند.

وی افزود: زمانی که کارکنان را در موقعیت شغلی جدید جابه‌جا می‌کنید، باید به آنان مهارت‌های لازم برای شغل جدید را بیاموزید؛ چراکه این امر می‌تواند برای دانشگاه هزینه ‌بر باشد.

منابع


اوقات شرعی به وقت ساری
اخبار پربازدید