Sign in | الإثنين 26 جوييه 2021 | دو شنبه, 04 مرداد 1400

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بهشهر عنوان کرد؛ از کسب درآمدهای غیرشهریه‌ای تا اخذ مجوز راه‌اندازی گلخانه

چهار شنبه, 25 تیر 1399 ساعت 12:08:07

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر گفت: ۱۱ هکتار از زمین‌های تحقیقاتی این دانشگاه برای نخستین‌باربرای کشت گندم اختصاص یافته که منجر به کسب درآمد ۵۰۰ میلیون ریالی غیرشهریه‌ای کسب شده است.

تصویر
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بهشهر عنوان کرد؛ از کسب درآمدهای غیرشهریه‌ای تا اخذ مجوز راه‌اندازی گلخانه

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بهشهر، نشست هم‌اندیشی مجازی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر با استادان هیئت علمی این دانشگاه با موضوع «نظام پیشنهادات» نظام پذیرش و بررسی پیشنهادها برگزار شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر در این نشست با تأکید بر باورپذیری سازمانی اظهار کرد: باورهای درست، استفاده از اندیشه کارآمد کارکنان و تجربه‌های شخصی و نتایج استنتاجی می‌تواند در این دانشگاه انتشار و موجب بهبود کارآمدی شود.

عبدالکریم الهی، ساخت یک سیستم پویا و مکانیزه برای تجمیع پیشنهادهای برتر را خروجی این کار عنوان کرد و با ارائه گزارش عملکرد دانشگاه آزاد اسلامی بهشهر درباره برنامه‌های آینده یادآور شد: مدرسه سمای این  واحد دانشگاهی راه‌اندازی و سال نخست دارای ۲۵ دانش‌آموز بوده و ‌اکنون بالای ۵۰ نفر ورودی جدید جذب شده‌اند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر درباره راه‌اندازی گلخانه در این دانشگاه گفت: مجوز راه‌اندازی گلخانه اخذ شده و زیرساخت‌ها و ستون‌های ایجاد شده است. برای نخستین‌بار ۱۱ هکتار  زمین تحقیقاتی نیز برای کشت گندم اختصاص یافته که منجر به کسب درآمد ۵۰۰ میلیون ریالی غیرشهریه‌ای شده است.

الهی با بیان اینکه فازهای بعدی گلخانه در آینده راه‌اندازی می‌شود از کاشت سویا در زمین‌های بلااستفاده دانشگاه آزاد اسلامی بهشهر خبر داد و متذکر شد: مجوز شفاهی زراعت چوب نیز اخذ شده است.

منابع


اوقات شرعی به وقت ساری
اخبار پربازدید