Banner
ورود اعضاء الثلاثاء 14 جوييه 2020 | سه شنبه, 24 تیر 1399

توسط سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور؛ آمار نهایی ثبت‌نام آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته اعلام شد

شنبه, 07 تیر 1399 ساعت 14:43:32

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور آمار نهایی ثبت‌نام کنندگان در آزمون دوره‌های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته را اعلام کرد.

تصویر
توسط سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور؛ آمار نهایی ثبت‌نام آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته اعلام شد

فاطمه زرین‌آمیزی در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز با اشاره به تمدید آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته اظهار کرد: با توجه به اعلام اصلاحات و رشته‌محل‌های جدید در دفترچه راهنمای آزمون دوره‌های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته، مهلت جدید ثبت‌نام و انتخاب رشته آزمون این دوره‌ها قرار بود 31 خردادماه به پایان برسد.

وی ادامه داد: با توجه به تمدید مهلت ثبت‌نام آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته، متقاضیان برای شرکت در این آزمون تا ساعت 24 چهارم تیرماه فرصت دارند برای ثبت‌نام به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند.

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به تاریخ برگزاری آزمون گفت: آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته چهاردهم شهریور ماه برگزار و نتایج آن نیز دهه سوم مرداد ماه اعلام می‌شود.

زرین‌آمیزی خاطرنشان کرد: داوطلبان از 11 تا 13 شهریور می‌توانند برای دریافت کارت شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته و برگه راهنما به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنند.

وی با اشاره به آخرین آمار نهایی ثبت‌نام داوطلبان گفت:‌ با توجه به مهلت تمدید شده 7 هزار و 127 داوطلب جدید و در مجموع تعداد 46 هزار و 706 نفر نسبت به ثبت‌نام در این دوره از آزمون اقدام کردند.

منابع


اوقات شرعی به وقت ساری
پربازدیدهای هفته