Sign in | الإثنين 15 أوت 2022 | دو شنبه, 24 مرداد 1401

بیانیه مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم‌ رهبری دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران به مناسبت روز جهانی قدس

جمعه, 02 خرداد 1399 ساعت 17:27:20

نوشته شده توسط : مدیر

قدس یک فرهنگ، یک مفهوم ، یک آرمان، یک شعار وحدت آفرین برای امت اسلام است

تصویر
بیانیه مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم‌ رهبری دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران به مناسبت روز جهانی قدس

وقت است دگر مُشت کنی دست دعارا
فریاد کنی نغمه ی "اَلقُدسُ لَنا" را
وقت است که یکبار دگر سنگ ابابیل
در هم شکند لشکر ظلم خلفارا
یک دستِ تو گل، دست دگر سنگ، بشوران
آن خوی اَشِدّائیِ قوم ِرُحَما را
روزی برسد باز مگر دخترِ غزّه
در باد به رقص آوَرَد، آن زلف رها را
بسم الله الرحمن الرحیم
باید بدانیم جهان، سال هاست با یک سیاهی بزرگ ناشی از یک مرکز ظلم، یک منبع دائمی تولید و انتشار توطئه و نیرنگ و یک رژیم اشغالگر و سلطه جو دست و پنجه نرم می کند.
رژیم جنایتکار صهیونیستی که با غصب و غارت و آواره کردن ملتی مظلوم، کار خود را آغاز نمود، همچنان در تکاپوی استیلا بر میراث معنوی و تمدنی مسلمانان است.
ظلم، جنایت، ترور و انواع توطئه های آشکار و پنهان نظامی، اقتصادی، سیاسی و رسانه ای، همزاد رژیم اسرائیل بوده و هست و در این میان، آمریکای بدنام نه تنها از هیچ حمایتی در قبال اقدامات این رژیم فروگذار نکرده بلکه هویت ذلت بار خود در برابر صهیونیست ها را با طرح های ننگینی چون تغییر پایتختی رژیم اشغالگر قدس و معامله قرن بیش از پیش آشکار نموده است؛ امروز به جرأت می توان گفت هر اقدام ایالات متحده آمریکا در منطقه خاورمیانه و در کشورهایی مثل عراق و سوریه، معطوف به یک اصل و سیاست کلی است و آن حفظ و حمایت همه جانبه از رژیم صهیونیستی و کمک به اجرای نقشه های شوم سلطه جویی این رژیم است.
در این شرایط، توجه و اهتمام به تدبیر بی نظیر و آینده نگر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در کنار عمل به تاکیدات و توصیه های امام(ره) و منویات رهبر معظم انقلاب در قبال مساله فلسطین و قدس شریف، مورد نیاز کشورهای اسلامی و علاج و راه رهایی از غده سرطانی اسرائیل است.
به تعبیر اینجانب؛ *قدس صرفا ملک فلسطین نیست بلکه از اجزا اصلی پیکره ی اسلام است.
قدس یک فرهنگ، یک مفهوم ، یک آرمان، یک شعار وحدت آفرین برای امت اسلام است*
روز قدس یادگار اندیشه ضد استکباری امام روح الله، و روز ظلم ستیزی، روز قیام و مقاومت و روز حیات اسلام است. بنیان مرصوص خداباوران و امیدواران به نصرت الهی در آخرین جمعه ماه پربرکت رمضان، یک بار دیگر در برابر استکبار و رژیم جنایتکار صهیونیستی می ایستد و وحدت و عزم مسلمانان را در نابودی اسرائیلی که در روز شمار نابودیست به رخ دشمنان اسلام خواهد کشید.
روز قدس امسال اگرچه در بُعد اجتماعات حضوری به دلیل شرایط پیش آمده و شیوع بیماری کرونا، محدود شده اما تبیین و تبادل اندیشه مقاومت، وحدت و همدلی مسلمانان و اعلام انزجار و نفرت از آمریکا و رژیم صهیونیستی و حرکت به سوی تمدن نوین اسلامی در جریان است و میدان وسیع مبارزه با امپراطوری رسانه ای استکبار، شاهد بروز ابتکار، خلاقیت و روش های تازه مبارزه جوانان انقلابی و دغدغه مند در فضای مجازی است که با موج حمایت جامعه فرهیخته دانشگاهی در این برهه حساس جهان روبروست.
طبق فرمایشات حضرت آقا جهانیان بدانند روز قدس تعطیل نشده بلکه استراتژی مبارزاتی ما موقتا عوض شده است.
دشمن بداند که ما آتش به اختیار عمل کرده و مستحکم تر از قبل در خانه هایمان همانند سنگر شب عملیات خواهیم ماند نیروهای گمنام لشگر امام زمان(عج) به فرماندهی سید علی خامنه ای(مدظله العالی)آماده اشاره ای هستند با نابودی استکبار جهانی و هر چه ظلم در دنیا نماز خود را در بیت المقدس اقامه کنند و هزاران سلیمانی به جهانیان رخ نشان دهند و گویا رسالت نیمه تمام سردار دلها حاج قاسم سلیمانی را به انجام برسانند.
ای قدس ظهور منتظر نزدیک است
خورشید دمیده و سحر نزدیک است
در سنگر انتفاضه پابرجا باش
یک سنگ دگر بزن ظفر نزدیک است
اللهم العن الجبت و الطاغوت والنعثل
والسلام علیکم ورحمه الله و برکاته
احمد اسلامی

اخبار پربازدید
پربازدیدهای هفته