Banner
ورود اعضاء الإثنين 6 أفريل 2020 | دو شنبه, 18 فروردین 1399

ولایتی: باید درجهت پیشرفت علمی، فرهنگی و پژوهشی گام برداشت

جمعه, 01 فروردین 1399 ساعت 18:11:45

تهران-ایرنا- رئیس هیئت موسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی در پیامی نوروزی تاکید کرد: در طلیعه گام دوم انقلاب، باید در جهت اعتلا و پیشرفت علمی، فرهنگی، پژوهشی و دستیابی به اهداف والای کشور گام برداشت.

تصویر
ولایتی: باید درجهت پیشرفت علمی، فرهنگی و پژوهشی گام برداشت

علی اکبر ولایتی رئیس هیئت موسس و دانشگاه آزاد اسلامی در پیام خود افزود: در آستانه سال جدید ، با دعوت از عید نوروز را به همه ایرانیان در سراسر جهان و به ویژه برای خدمات دانشگاه آزاد اسلامی تبریک عرض می کنیم و می توانید سال گذشته را بخرید. شما می توانیم از مقام معظم رهبری و بهروزی برای همگان استفاده کرده و از آن استفاده کنید  و از آنها استفاده کنید ، مسایل رفاهی و معیشتی کارگاه و همچنین هیئت علمی و انضباط مالی در بخشهای مختلف بیشتر از پیش متحد و به شکوفایی برسد و دغدغه های دلسوزان را برطرف کنید.

در ادامه این پیام نویسنده: انتظار داشتن حق خود را دارید و می توانید از دلخواه خود لذت ببرید و دانش آموزان کارشناسی خدوم و دانشگاه های معلمان دانشگاهی را که می توانید با مراجعه به کاغذها انجام دهید و با مراجعه به عزم و ایمان پشت سر بگذارید ، دوست داشته باشید. تکیه بر خودباوری امکانابی ، در طلیعه دوم ، رهبر انقلاب با رسالت واقعاً خویش را در اعتراض و مشاوره علمی ، فرهنگی ، پژوهشی و دستیابی به فرصت والای کشور ، ایفا می کند.

ولایتی در این پیام بازدیدکننده کرد: و در این راه ، همه بخشهای مختلفی از مسئولین دانشگاهی می توانند به شما کمک کنند تا بتوانند از شما بخواهند که بتوانند از شما استفاده کنند و در اختیارشان قرار بگیرند ، بتوانند با استفاده از تجربیات خود را در اختیار شما قرار دهند. و اتخاذ افکار و رویکردهای نوگرایانه و هم افزایی و بهره مندی از نخبگان علم و دانشگاه ، در مقام استمرار موفق و امکان دسترسی به افقهای روشن در برنامه و تلاشگران.

وی  در این پیام یادآور شد: ماه های پایانی سال ۹۸ کشور با یک ابتلا و امتحان عظیم به واسطه شیوع بیماری کرونا مبتلا شد که در کنار تحریم‌های ظالمانه و دشمنی‌های آشکار که اوج آن در شهادت سردار قاسم سلیمانی بود، مشکلاتی را ایجاد کرد هر چند که ملت بزرگ و سرافراز ایران، بار دیگر بر این ابتلا پیروز خواهند شد و در این میان جوشش درونی خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی و پویش های دانشجویی، اساتید و کارکنان در خدمت به مردم و مراقبت از افراد آسیب پذیر نیز قابل ستایش و تقدیر است.

رئیس هیئت موسس و نماینده دانشگاه آزاد اسلامی در این پیام دهنده کورد: می توانید از آنها دعوت کنید ، می توانید از این خادمشان بخواهید که این خانه را بخوانید و درمورد موزات نمایندگان آن رهنمودهای شخصی و اجتماعی ستاد ملی مقابله با کرونا را در اختیار خود قرار دهید با استفاده از مجله دانشجویی و آموزش مجازی ، می توانید در این مدت غفلت نگردد و اساتید آموزشی خود را به عنوان مشاوره خود با قوت ادامه دهید و شاخه خود را با موضوعات مختلف و همچنین خدمات بهداشتی و اتحادیه و همدلی ، کرونا حفظ کنید.

در حال حاضر می دانم از تلاش های همه همکاران در دانشگاه آزاد تقدیر و تشکر می کنم ، سالی سرشار از بهترین و بهروزی برای همه آحاد ملت ایران آرزو می کنند.

اوقات شرعی به وقت ساری
اخبار پربازدید