Banner
ورود اعضاء الإثنين 6 أفريل 2020 | دو شنبه, 18 فروردین 1399

کلاسهای غیر حضوری ( مجازی ) دانشگاه آزاد اسلامی در واحدهای تابعه استان مازندران با موفقیت آغاز شد

چهار شنبه, 21 اسفند 1398 ساعت 12:30:43

در حال حاضر از میان 14 واحد و مرکز دانشگاهی تابعه واحدهای آیت الله آملی ، سوادکوه ،، ساری ، بهشهر ، چالوس ، تنکابن ، محمودآباد ، نور ، نوشهر و بابل آمادۀ بهره برداری از این سامانه شده و واحدهای قادمشهر ، نکا ، رامسر و جویبار نیز بزودی به این مجموعه خواهند پیوست.

تصویر
کلاسهای غیر حضوری ( مجازی ) دانشگاه آزاد اسلامی در واحدهای تابعه استان مازندران با موفقیت آغاز شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران در پی شیوع ویروس کرونا و به منظور حفظ سلامت داننشجویان و اساتید و واحد های دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران بهره برداری از سامانۀ آموزش غیر حضوری ( مجازی ) دانشگاه را با موفقیت آغاز نمودند.

با راه اندازی این سامانه اساتید و دانشجویان بدون حضور در محل دانشگاه و در محل سکونت یا کار خود می توانند از طریق اینترنت در کلاسهای مجازی حضور پیدا کرده و به مباحث ارائه شده توسط اساتید دسترسی داشته باشند. کلیۀ منابع لازم برای آموزش در قالبهای الکترونیکی در اختیار دانشجویان قرار می گیرد. امکان پرسش و پاسخ ، آزمون ، تمرین و ارائه توسط دانشجو نیز در این سامانه پیش بینی شده است.

کلیۀ کلاسها طبق جداول زمان و برابر انتخاب واحد دانشجویان برگزار گردیده و نسخۀ ضبط شدۀ آن نیز هر روز از ساعت 20 جهت استفاده مجدد دانشجویان در دسترس خواهد بود.

در همین راستا دکتر رستمیان معاون آموزشی علمی دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران ضمن تأکید بر اهمیت مشارکت دانشجویان در کلاسهای مجازی افزود در حال حاضر از میان 14 واحد و مرکز دانشگاهی تابعه واحدهای آیت الله آملی ، سوادکوه ،، ساری ، بهشهر ، چالوس ، تنکابن ، محمودآباد ، نور ، نوشهر و بابل آمادۀ بهره برداری از این سامانه شده و واحدهای قادمشهر ، نکا ، رامسر و جویبار نیز بزودی به این مجموعه خواهند پیوست.

مهندس حسین بحری دبیر شورای فنآوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران نیز گفت در راستای اطلاع رسانی دقیق و جامع و ارائۀ خدمات پشتیبانی همکاران بخش فنآوری اطلاعات در تمامی واحدهای دانشگاهی تابعه حضور داشته و پاسخگوی سؤالات و مشکلات اساتید و دانشجویان هستند.وی همچنین افزود مجموعۀ مقالات و ویدئوهای آموزشی و راهنمای استفاده از سامانه نیز گردآوری و از طریق پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران و همچنین واحدهای تابعه و نیز کانال رسمی دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران در سایت آپارات در دسترس قرار گرفته است.

 

اوقات شرعی به وقت ساری
اخبار پربازدید