Banner
ورود اعضاء الإثنين 6 أفريل 2020 | دو شنبه, 18 فروردین 1399

تعویق زمان برگزاری آزمون‌های زبان دانشگاه آزاد

دو شنبه, 05 اسفند 1398 ساعت 14:25:37

تهران-ایرنا- زمان برگزاری آزمون EPT و آزمون فراگیر مهارت‌های عربی ۱۶ اسفند ماه دانشگاه آزاد اسلامی به تعویق افتاد.

تصویر
تعویق زمان برگزاری آزمون‌های زبان دانشگاه آزاد

به گزارش روز دوشنبه دانشگاه آزاد، آزمون EPT و آزمون فراگیر مهارت‌های عربی اسفند ماه دانشگاه آزاد اسلامی  در تاریخ جمعه ۱۶ اسفند ماه برگزار نمی شود.

زمان برگزاری این آزمون‌ها متعاقباً اعلام می شود.

English Proficiency Test آزمونی معتبر است که توسط دانشگاه آزاد از سال ۸۶ برای دانشجویان و متقاضیان دکتری این دانشگاه برگزار می شود. این آزمون برای آن دسته از متقاضیانی که مدرک بین المللی با نمره تعیین شده توسط دانشگاه را نداشته و باید نمره قبولی در آزمون EPT را به عنوان جایگزین آن نمره برای ورود به دوره دکتری دانشگاه کسب کنند، برگزار می شود.

دانشگاه آزاد اسلامی در اطلاعیه ای خطاب به داوطلبان آزمون جامع پیش درمانگاهی دامپزشکی اسفند ۹۸ دانشگاه آزاد اعلام کرد: این آزمون روز پنج شنبه هشتم اسفند ماه برگزار نمی شود.

براساس این اطلاعیه زمان برگزاری این آزمون متعاقباً اعلام می شود.

همچنین دانشگاه آزاد روز گذشته اعلام کرد که بر اساس اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، فعالیت های آموزشی و کلاس های درس این دانشگاه در استان های تهران، البرز، قزوین، مرکزی، قم، همدان، اصفهان، گیلان، مازندران و گلستان جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تا آخر هفته تعطیل است.

در این اطلاعیه از رؤسای استان‌ها و واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی خواسته شد که فعالیت بخش های اداری این واحدهای دانشگاهی به گونه ای تنظیم شود که پاسخگوی مراجعه کنندگان باشند.

اوقات شرعی به وقت ساری
اخبار پربازدید