Banner
ورود اعضاء السبت 19 سبتمبر 2020 | شنبه, 29 شهریور 1399

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی ساری معرفی شد

سه شنبه, 08 بهمن 1398 ساعت 14:56:06

سرپرست معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری در مراسمی با حضور سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران و تعدادی از مسئولان معرفی شد.

تصویر
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی ساری معرفی شد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از ساری، حسین کرمانیان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مازندران با صدور احکام جداگانه‌ای با قدردانی از خدمات محسن ربانی در زمان تصدی مسئولیت حوزه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی واحد ساری، یاسر رستمیان را به‌عنوان سرپرست جدید این معاونت و رئیس شورای تخصصی آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران منصوب کرد.

سرپرست جدید معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری صبح امروز در مراسمی با حضور سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران و رئیس دبیرخانه هیئت امنای این دانشگاه و جمعی از مسئولان معرفی شد.

تاکنون بیش از ۴۵ مقاله در مجلات معتبر ISI و ۱۰ مقاله در مجلات علمی و پژوهشی از یاسر رستمیان تألیف و به چاپ رسیده است.

انجام پنج طرح پژوهشی، ثبت یک اختراع، داوری در همایش‌ها، مجلات و فصلنامه‌ها مختلف علمی، کسب عنوان پژوهشگر برتر واحد ساری و استان  از دیگر سوابق علمی و پژوهشی رستمیان است.

یاسر رستمیان پیش از این مدیریت گروه  آموزشی مهندسی مکانیک، معاونت آموزشی و دانشجویی دانشکده فنی و مهندسی، مسئولیت علمی آزمایشگاه تحقیقاتی نانوتکنولوژی و ریاست آزمایشگاه تخصصی استان را عهده‌دار بود.

منابع


اوقات شرعی به وقت ساری
حدیث روز
حدیث-روز.png
اخبار پربازدید
پربازدیدهای هفته