Banner
ورود اعضاء السبت 19 سبتمبر 2020 | شنبه, 29 شهریور 1399

رویداد ملی زمینه‌ساز مشارکت بخش غیردولتی در پروژه‌های دولت الکترونیکی

دو شنبه, 07 بهمن 1398 ساعت 11:27:20

تهران-ایرنا- سازمان فناوری اطلاعات ایران، «رویداد ملی زمینه‌سازی مشارکت بخش غیردولتی در پروژه‌های دولت الکترونیکی» را با هدف معرفی پروژه‌های اولویت‌دار دولت الکترونیکی در دستگاه‌های اجرایی و دعوت از بخش خصوصی برای مشارکت فعال در این پروژه‌ها برگزار می‌کند.

تصویر
رویداد ملی زمینه‌ساز مشارکت بخش غیردولتی در پروژه‌های دولت الکترونیکی

 به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران، «رویداد ملی زمینه‌سازی مشارکت بخش غیردولتی در پروژه‌های دولت الکترونیکی» دوشنبه ۱۴ بهمن‌ماه برگزار خواهد شد.

در این رویداد متولیان دستگاه‌های اجرایی در مشارکت با فعالان و صاحب‌نظران بخش خصوصی می‌کوشند تا در برخی محورها تجربیات خود را به اشتراک بگذارند. از جمله این محورها می‌توان به معرفی پروژه‌های اولویت‌دار دولت الکترونیکی به روش مشارکت عمومی خصوصی در وزارتخانه‌های ارتباطات و فناوری اطلاعات، نفت و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، ترویج مفاهیم مشارکت عمومی خصوصی در حوزه دولت الکترونیکی، بررسی چالش‌ها و فرصت‌های پیاده‌سازی دولت الکترونیکی با تکیه ‌بر مشارکت بخش خصوصی، تشویق مدیران و کارشناسان دستگاه‌های اجرایی برای به‌ کارگیری ظرفیت‌های بخش خصوصی در طرح‌های مشارکتی، تشویق، ترغیب و همتایابی بخش خصوصی برای مشارکت فعال در پروژه‌های مشارکتی دولت الکترونیکی و تبیین فرصت‌ها و تجربیات بخش خصوصی در حوزه دولت الکترونیکی اشاره کرد.

منابع


اوقات شرعی به وقت ساری
حدیث روز
حدیث-روز.png
اخبار پربازدید
پربازدیدهای هفته