Banner
ورود اعضاء الثلاثاء 22 سبتمبر 2020 | سه شنبه, 01 مهر 1399

برگزاری نخستین نشست هم‌اندیشی هیئت‌های اندیشه‌ورز در واحدساری

یک شنبه, 06 بهمن 1398 ساعت 10:24:12

نخستین نشست هم اندیشی هیأت های اندیشه ورز علوم انسانی و هنر استان های گیلان، مازندران، گلستان و قزوین در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری برگزار شد.

تصویر
برگزاری نخستین نشست هم‌اندیشی هیئت‌های اندیشه‌ورز در واحدساری

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز از ساری، نخستین نشست هم اندیشی هیأت‌های اندیشه ورز علوم انسانی و هنر استان‌های گیلان، مازندران، گلستان و قزوین با حضور حجت الاسلام والمسلمین حسن خیری رئیس مرکز مطالعات، برنامه ریزی و تعالی علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی و اعضای هیأت اندیشه ورز استانی در واحد ساری برگزار شد.

خیری در این نشست گفت: علوم انسانی به صورت خاص و سایر علوم باید در تراز انقلاب اسلامی باشند و این امر با مدیریت جهادی محقق خواهد شد.

وی با اشاره به فعالیت ها و مسئولیت های هیأت های اندیشه ورز استانی اظهار داشت: ضروری است این هیأت در راستای رفع نقاط ضعف و تقویت کمی و کیفی نشریات و تألیف کتب درسی و مرجع، هم افزایی ملی انسجام داشته و از اساتید با سوابق پژوهشی و آموزشی قوی در کارگروه های استانی استفاده شود.

حجت الاسلام خیری هیأت های اندیشه ورز استان ها را قوه عاقله مرکز مطالعات معاونت علوم انسانی و هنر دانست و افزود: مهمترین عرصه فعالیت های دانشگاهی در این هیأت، هویت سازی، مسئله محور بودن و نظارت بر کار دانشگاه با مدیریت جهادی است.

وی خاطر نشان کرد: در راستای هم افزایی و ارتقای جایگاه علوم انسانی و هنر و نیز هدایت دانشگاه به سمت تمدن اسلامی مسئولان هیأت های اندیشه ورز استانی جلساتی مشترک با اعضای هیأت علمی و اندیشه ورز برگزار کرده و به بررسی مشکلات و حل مسئله اقدام و راهکارهای مناسب را ارائه می کنند.

منابع


اوقات شرعی به وقت ساری
حدیث روز
حدیث-روز.png
اخبار پربازدید
پربازدیدهای هفته