ورود اعضاء الأربعاء 22 مي 2019 | چهار شنبه, 01 خرداد 1398

در دانشگاه امیرکبیر؛ چهارمین کنفرانس پردازش سیگنال و سیستم‌های هوشمند برگزار می‌شود

جمعه, 09 آذر 1397 ساعت 23:13:59

چهارمین کنفرانس پردازش سیگنال و سیستم‌های هوشمند توسط دانشگاه صنعتی امیرکبیر در دانشکده مهندسی برق برگزار خواهد شد.

تصویر
در دانشگاه امیرکبیر؛ چهارمین کنفرانس پردازش سیگنال و سیستم‌های هوشمند برگزار می‌شود

به گزارش خبرنگار حوزه علم، فناوری و دانش‌بنیان گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، چهارمین کنفرانس پردازش سیگنال و سیستم‌های هوشمند توسط دانشگاه صنعتی امیرکبیر در دانشکده مهندسی برق برگزار خواهد شد.

با توجه به اهمیت رو به‌رشد سیستم‎های پردازش دیجیتال و کاربردهای روزافزون آن‌ها در زمینه‌های مختلف علمی و صنعتی، قطب علمی سامانه‎های پردازش دیجیتال اقدام به برگزاری کنفرانس پردازش سیگنال و سیستم‎های هوشمند نموده است.

این کنفرانس زمینه‎ای برای همفکری و تبادل دانش بیشتر بین محققین و پژوهشگران علمی و فنی در موضوع پردازش سیگنال و سیستم‎های هوشمند ایجاد می‎کند..

برگزاری کارگاه‌های آموزشی و نمایشگاه آخرین دستاوردهای پردازش دیجیتال از برنامه‌های کنفرانس بوده و علی محمدجعفری مدیر تحقیقات مرکز ملی تحقیقات علمی فرانسه و مجید میرمهدی استاد دانشگاه بریستول انگلستان از سخنرانان کلیدی این کنفرانس به‌شمار می‌رود.

کنفرانس در ۱۱ محور  با نگاه ویژه به پردازش سیگنال، بینایی ماشین، محاسبات نرم، داده‌کاوی، پنهان‌سازی داده‌ها و شبکه‌های الکتریکی هوشمند با حضور استادان و پژوهشگران مطرح کشور و شرکت‌های سرمایه‌گذاری بخش خصوصی برگزار می‌شود.

چهارمین کنفرانس پردازش سیگنال و سیستم‌های هوشمند توسط دانشگاه صنعتی امیرکبیر از چهارم لغایت ششم دی ماه در دانشکده مهندسی برق برگزار خواهد شد.

اوقات شرعی به وقت ساری