ورود اعضاء الجمعة 19 جوييه 2019 | جمعه, 28 تیر 1398

رقابت ۱۴۶ بازی در هشتمین جشنواره بازی‌های ویدیوئی ایران

یک شنبه, 14 بهمن 1397 ساعت 12:46:24

۱۴۶ بازی برای رقابت در هشتمین جشنواره بازی‌های ویدیوئی ایران ثبت‌نام کردند.

تصویر
رقابت ۱۴۶ بازی در هشتمین جشنواره بازی‌های ویدیوئی ایران

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از دبیرخانه هشتمین جشنواره بازی‌های ویدئویی ایران، پس از دو بار تمدید مهلت ثبت‌نام، در نهایت ۱۴۶ بازی برای رقابت در این جشنواره ثبت‌نام کردند.

براساس این گزارش از میان ۱۴۶ بازی رسیده، ۱۱۱ بازی شامل بازی‌های جدید منتشر شده در سال جاری می‌شوند که برای بردن جوایز جشنواره در بخش اصلی، به‌ویژه جایزه ۱۰۰ میلیونی بهترین بازی سال، با هم به رقابت می‌پردازند.

در بخش موردانتظارترین بازی که امسال به جشنواره اضافه شده است نیز ۲۷ بازی شرکت کرده‌اند. در این بخش مردم با تماشای تریلر بازی‌هایی که قرار است در آینده عرضه شوند، جذاب‌ترین و موردانتظارترین پروژه را انتخاب می‌کنند.

بهترین به‌روزرسانی دیگر جایزه‌ای است که در این دوره برای نخستین بار به جشنواره افزوده شده است. در این بخش بازی‌هایی که در گذشته منتشر شده و اخیراً یک به‌روزرسانی بزرگ داشته‌اند امکان رقابت خواهند داشت. هشت بازی نیز برای حضور در این بخش ثبت‌نام کرده‌اند.

از مجموع این ۱۴۶ بازی، ۱۲۴ بازی روی سیستم عامل اندروید، سه بازی روی سیستم عامل iOS و ۱۹ بازی ویژه رایانه‌های شخصی است. از نظر تعدد نیز حدود نیمی از آثار یعنی ۷۴ اثر از استان تهران ارسال شده است. ژانر تفننی نیز با ۳۳ بازی، بیشترین ارسالی را داشته است.

برای اطلاعات بیشتر درباره هشتمین جشنواره بازی‌های ویدئویی ایران می‌توانید به سایت این رویداد به نشانیirangamefestival.ir مراجعه کنید.

اوقات شرعی به وقت ساری
پربازدید های امروز