ورود اعضاء الإثنين 17 جوان 2019 | دو شنبه, 27 خرداد 1398

سرپرست دانشگاه آزاد مازندران: همه باید خود را برای حرکت انقلابی آماده کنند

دو شنبه, 17 دی 1397 ساعت 19:22:48

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مازندران با توجه به ۴۰سالگی انقلاب گفت: همه آنانی که دل در گرو نظام، امام و رهبری دارند باید خود را برای حرکت انقلابی آماده کنند.

تصویر
سرپرست دانشگاه آزاد مازندران: همه باید خود را برای حرکت انقلابی آماده کنند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از ساری، حسین منصوریان عصر امروز در نشست هماهنگی برگزاری جشن ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی که با حضور  معاونان دانشجویی فرهنگی و مسئولان روابط عمومی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران در واحد ساری برگزار شد با اشاره به حساسیتی که دشمن در سطح جهانی و منطقه‌ای و ملی در آستانه چهلمین سال انقلاب شکوهمند اسلامی ایجاد کرده است، اظهار کرد: باید در راستای خنثی‌کردن توطئه‌های دشمن، آنچه که واقعیت جامعه و آنچه که وجود دارد را منعکس کنیم.

وی با بیان اینکه در این راستا مسئولیت حوزه‌های فرهنگی و هنری بیشتر است، تصریح کرد: انقلاب اسلامی نظام طاغوت‌سالار را به نظام مردم‌سالار تبدیل کرد و همه افرادی که دل در گرو نظام، امام و رهبری دارند باید خود را برای حرکت انقلابی آماده کنند تا به دشمنان نشان داده شود که نه تنها چهلمین سال انقلاب ما سال پایانی نظام نیست؛ بلکه سرآغاز خیزش  رستاخیر دیگر برای تحقق آرمان‌های امام (ره) و مقام معظم رهبری در همه حوزه‌هاست.

بخشی از نسل جوان با دستاوردهای انقلاب آشنا نیستند

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران افزود: هنوز بخش اعظمی از نسل جوان ما با اتفاقات مبارکی که در طول این ۴۰ سال به‌وقوع پیوسته، به‌غم تلاش‌های بسیار، آشنا نیستند و باید پذیرفت که راه‌های نرفته زیادی را در پیش داریم.

منصوریان اظهار کرد: در تولیدات فرهنگی که بتواند نسل جوان را در برابر تنوع، تهاجم و شبیخون فرهنگی که با آن مواجه هستیم، اغنا کند، خیلی جدی نیستیم و اگر بعضی مؤلفه‌های فرهنگی مانند روز عاشورا، قدس و غیره  نبود، خیلی از مسائل به فراموشی سپرده می‌شد.

وی با بیان اینکه در عرصه اقتصادی توزیع عادلانه صورت نمی‌گیرد در مسائل فرهنگی هم به همین صورت است، خاطرنشان کرد: اگر تولید کالای ایرانی برای مصرف‌کننده وجود نداشته باشد، طبیعتا به دنبال کالای خارجی می‌رود.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری با اشاره به سه چالش مهار شبیخون فرهنگی، نهادینه‌کردن روشنفکری دینی و انسجام هویت ایرانی اسلامی افزود: دورنمای این چالش‌ها هنوز مشخص نیست تا در راستای تقابل با این سه چالش بتوانیم در حوزه فرهنگی به‌صورت جداگانه برنامه‌هایی را داشته باشیم.

اوقات شرعی به وقت ساری
پربازدید های امروز