ورود اعضاء الإثنين 17 جوان 2019 | دو شنبه, 27 خرداد 1398

منصوریان: مجموعه بسیج یاوران ولایت هستند

یک شنبه, 09 دی 1397 ساعت 08:35:48

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری گفت: مجموعه بسیج یاوران ولایت هستند و بسیج یک نهال مقدس و با نیت پاک ایجاد شده که برخاسته از متن مردم است.

تصویر
منصوریان: مجموعه بسیج یاوران ولایت هستند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از ساری، حسین منصوریان عصر امروز در مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری، بسیج را بازوی توانمند دانشگاه در اجرای برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی دانست و گفت: از مسئول جدید بسیج دانشجویی انتظار می‌رود علاوه بر حفظ جایگاه رفیع بسیج دانشجویی در مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری، نسبت به ارتقای کیفی و کمی برنامه ها تلاش و کوشش کند.

وی اضافه کرد: مجموعه بسیج یاوران ولایت هستند و بسیج یک نهال مقدس و با نیت پاک ایجاد شده که برخاسته از متن مردم و زائیده اراده مردم است و اگر امروز نظام جمهوری اسلامی توانست بر آرمان‌های خود پافشاری کند، با حضور مردم بوده و رسالت بسیج دانشجویی باید این باشد که مجموعه تفکرات دانشجویی را هدایت و ساماندهی کند.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری نیز با بیان اینکه نظم دانشجوی بسیجی باید زبانزد خاص وعام باشد، گفت: بسیج دانشجویی برای اقدام عملیاتی در حوزه کارهای فرهنگی نظم، اقدام و عمل را در دستور کار خود داشته و برای سبک زندگی و تبیین اندیشه‌های اسلامی باید در این موضوع اقدام کند.

مجتبی اسفندیاری تأکید کرد: بسیج دانشجویی در رأس همه تشکل‌ها قرار دارد و با هیچ جناح سیاسی عقد اخوت نبسته و تنها حافظ ارزش‌های اسلامی دردانشگاه‌ها است.

در پایان این مراسم مهدی غلامی به عنوان فرمانده پایگاه بسیج دانشجویی شهید مطهری دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری  معرفی و از خدمات عباس گت‌بابایی تقدیر شد.

اوقات شرعی به وقت ساری
پربازدید های امروز