Banner
ورود اعضاء الخميس 28 مي 2020 | پنج شنبه, 08 خرداد 1399

رئیس دانشگاه آزاد ساری: مسابقات قرآنی رشد علمی دانشگاهیان را به‌دنبال دارد

یک شنبه, 11 آذر 1397 ساعت 15:20:47

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران اظهار کرد: ترویج فرهنگ قرآنی بین استادان و دانشجویان زمینه رشد علمی و آموزشی آنان را به دنبال دارد.

تصویر
دکلر منصوریان

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از ساری، حسین منصوریان ظهر امروز در دهمین جلسه‌‌ شورای قرآن و عترت دانشگاه آزاد سلامی استان مازندران که با حضور رئیس دبیرخانه هیأت امنا استان، مسئولان قرآن و عترت واحدها و مراکز استان به میزبانی واحد ساری برگزار شد، اظهار کرد: انقلاب اسلامی مبتنی بر تحولات فرهنگی بوده و لزوم برنامه‌ریزی دقیق و منسجم برای ترویج فرهنگ قرآنی بین استادان و دانشجویان و تلاش برای کسب موفقیت در مسابقات قرآن و عترت زمینه رشد علمی و آموزشی آنان را به دنبال دارد. 

وی اظهار کرد: همان‌طور که امام (ره) فرمود دانشگاه مبداء همه تحولات است، پس مسئولان فرهنگی دانشگاه باید تفکر و اندیشه فرهنگی داشته باشند تا بتوانند ذوق افراد را به‌سمت سیاست‌های فرهنگی دانشگاه هدایت کنند.

رئیس شورای تخصصی فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران نیز بیست و چهارمین دوره مسابقات قرآن و عترت را بزرگ‌ترین مسابقه دینی مذهبی دانشجویان عنوان کرد و گفت: تبلیغ و آموزش فعالیت‌های قرآنی در دانشگاه، رسالت معاونت فرهنگی بوده و توسعه و تعمیق فعالیت‌های قرآن و عترت در دانشگاه‌ها لازمه‌اش اطلاع رسانی و فعالیت‌‌های تبلیغی و ترویجی است.

مجتبی اسفندیاری افزود: این دوره از مسابقات همزمان با سراسر کشور در بخش کتبی دوشنبه ۱۲ آذر ۹۷ ساعت ۱۰ صبح در واحدهای استان مازندران با حضور ۲ هزار ۳۵۰ دانشجو و استاد شرکت‌کننده برگزار می‌شود. 

اوقات شرعی به وقت ساری
اخبار پربازدید