ورود اعضاء الخميس 27 جوان 2019 | پنج شنبه, 06 تیر 1398

منصوریان تأکید کرد: لزوم هدایت دانشجویان برای ایجاد شرکت‌‌های دانش‌بنیان

چهار شنبه, 05 دی 1397 ساعت 09:52:46

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران گفت:فراهم کردن فضایی برای دیدار دانشجویان با کارآفرینان برتر می‌تواند آنها را به سمت کسب‌وکارهای دانش‌بنیان هدایت کند.

تصویر
منصوریان تأکید کرد: لزوم هدایت دانشجویان برای ایجاد شرکت‌‌های دانش‌بنیان

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از ساری، حسین منصوریان ظهر امروز در همایش تعاون، کارآفرینی و اشتغال که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری برگزار شد با بیان اینکه دانشگاه نسل چهارم به سمت صنعت و کارآفرینی در حال حرکت است، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در راستای سیاست‌های انقلاب با دیدگاه اشتغال دنبال رشته‌هایی است که بتواند در زمینه آموزش کارآفرینی به دانشجویان مهارت لازم برای کسب وکار را بیاموزد.

وی، تعامل بین اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی با دانشگاه را در این همایش مثبت ارزیابی کرد و افزود: معرفی الگوهای موفق کارآفرینی به جامعه و لزوم فراهم کردن فضایی برای دیدار و تعامل مستقیم دانشجویان با کارآفرینان برتر استان مازندران که نمونه فعالیت‌های اقتصادی موفق و با ارزش هستند، می‌تواند دانشجویان را به سمت کسب‌وکارهای دانش‌بنیان هدایت کند.

معاون پژوهش و فناوری واحد ساری نیز با بیان اینکه توسعه آموزش‌های کارآفرینی به‌ویژه در بخش آموزش دانشجویان یکی از راه‌های محقق ساختن اقتصاد مقاومتی است، عنوان کرد: ارتقای منزلت و جایگاه ارتباط بین تعاون و دانشگاه و تشویق و ترغیب کارآفرینان به فعالیت سازنده و مفید و انتقال دانش و تجربه به دانشجویان در قالب کارگاه‌های آموزشی از اهداف برگزاری این همایش است.

محمد فارسی خاطرنشان کرد: به همین دلیل کارگاه آموزشی توسعه کارآفرینی در بخش کسب وکار برای تولید ملی را در طول برگزاری این همایش در نظر گرفتیم که این کارگاه‌ها با استقبال دانشجویان و بخشداری‌های شهرستان ساری همراه بود.

به گزارش آنا، در حاشیه این مراسم نمایشگاهی از تولیدات شرکت‌های کارآفرین ازجمله گل و گیاه، غذاهای خانگی، و صنایع‌دستی، در معرض تماشای شرکت‌کنندگان قرار گرفت.

اوقات شرعی به وقت ساری
پربازدید های امروز