ورود اعضاء الإثنين 26 أوت 2019 | دو شنبه, 04 شهریور 1398

دعوت تشکل‌های سیاسی دانشجویی واحد ساری برای حضور دانشگاهیان در راهپیمایی ۲۲ بهمن

دو شنبه, 22 بهمن 1397 ساعت 00:42:01

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری تشکل‌های دانشجویی واحدساری از دانشگاهیان انقلابی واحدساری برای حضور گسترده در راهپیمایی ٢٢ بهمن و لبیک دوباره به امام امت و آرمان‌های انقلاب اسلامی دعوت کردند.

تصویر
دعوت تشکل‌های سیاسی دانشجویی واحد ساری برای حضور دانشگاهیان در راهپیمایی ۲۲ بهمن

در متن بیانیه «تشکل‌های واحدساری» آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
والفجر و لیال عشر
چهل سالگي انقلاب شكوهمند اسلامي ايران كه ملقب و مزين به ((فجر فاطمي)) گرديده است، نويد و اميد بالندگي و بلوغ سياسي، اجتماعي، فرهنگي، علمي، اقتصادي، نظامي و ... ملت و حكومت جمهوري اسلامي ايران در سطح بين المللي است كه در اربعين اين نظام مقدس در هر بعدي مسير كمال را مي پيمايد و خود را به قله تمدن، فرهنگ و دانش نزديك مي سازد.
سرنگوني رژيم هاي ٢٥٠٠ ساله سلطنتي،ايجاد نظام اسلامي مبتني بر ولايت فقيه ،بدست آوردن استقلال سياسي و آزادي، افزايش آگاهي مردم و مشاركت سياسي آنان دستاورد هاي صريح و روشن اين نظام برآمده از مردم سالاري ديني در عرصه سياست داخلي است.
ايران مقتدر، در چهلمين سالگرد پيروزيش شاهد اصل محكم نه شرقي، نه غربي و استكبار ستيزي، مقابله با تهاجم فرهنگي و نفي سلطه پذيري آن و ارتقاى سطح علمي جامعه در جهان مي باشد.
عليرغم تحريم هاي فراگير و ظالمانه از آغاز نهضت اسلامي تا كنون توسط دشمنان قسم خورده انقلاب، شتابان به سمت شكوفايي اقتصادي و خودكفايي صنعتي و بازسازي اقتصاد تك محصولي در حال حركت است به گونه اي كه صادرات محصولات با فناوري از ١/٥ ميليارد دلار به ١٢/١ ميليارد دلار جهش پيدا كرده است.
كارنامه ي درخشان و ماندگار پايداري در هشت سال دفاع مقدس، تشكيل سپاه، بسيج و خودكفايي نظامي، سربلندي در برابر نقشه شوم استكبار با راه اندازي جنگ نيابتي عليه ايران توسط گروه بسيار منحط و كافر داعش و ديگر گروه هاي تكفيري و نجات قدرتمندانه ايران عزيز و برخي كشور هاي همسايه از چنگال اين خون آشامان و مغولان زمان از نقاط بسيار برجسته حكومت فاطمي و مهدوي ايران قهرمان است.
كسب رتبه نخست سرعت رشد توليدات علمي جهان با احراز فاكتور هاي مهم مقايسه اي ذيل انگشت حيرت و تعجب جهانيان را برانگيخته است؛ ارتقاي رتبه جهاني توليد علم از ٥٣ به ١٦، رتبه ٨٣ به ١١ در رشته انرژي اتمي، رتبه ٥٧ به ١٦ در نانو و نانوتكنولوژي، رتبه ٤٨ به ١١ در شيمي، در اختيار گرفتن ٥/٧ درصد از علم نانوي جهان.
جهان، نظاره گر بومي سازي دانش ساخت ماهواره و پرتاب آن به فضا، قطب پزشكي شدن، دستيابي به صنعت بسيار مهم سلول هاي بنيادي، استقرار بر قله قدرت موشكي اول منطقه، ظهور سرداران بزرگ و رشيد دفاع مقدس، اعتبار، احترام و عزت در منطقه و جهان و صاحب رأس شدن سياسي، افزايش تحقق حقوق زنان، تقويت چشمگير زير ساخت هاي اساسي كشور، بيداري دنياي اسلام، برافراشتن پرچم اخلاق و معنويت در دنيا، بروز و صدور ورزشكاران قهرمان و پهلوان متخلق به دنيا از سوي ايران است.
امروز روزي است كه همه ي ايرانيان غيرتمند با ايده ي واحد و فرياد (( الله اكبر )) و شعور فاطمي فداكاري هاي حيرت آور و معجزه آسا و پيشرفت هاي خيره كننده ي خود را به رخ قدرت هاي كنار زده شده ي داخل و خارج مي كشند و تحت ولايت الهي، در مسير خط امام راحل(ره) و رهبري داهيانه مقام معظم رهبري به سرعت به اوج تمدن، فرهنگ، شجاعت و صلابت نزديك مي شوند و زمينه ظهور امام عصر ( عج ) و تشكيل حكومت مهدوي توسط آن قائم حاضر در پرده ي غيبت را فراهم مي نمايد.
ما دانشجويان عضو تشكل سياسي اسلامي دانشگاه آزاد اسلامي واحد ساري به خود مي باليم كه ذره اي از پيكره ي اين ايران سترگ هستيم و همگام و همراه با ملت شريف ايران، در روز آزادي و نجات اين كشور از يوغ استعمارگران غرب و شرق يعني٢٢ بهمن، با نام خدا و اعتماد به وعده ي او كه :(( يا ايهاالذين امنو ان تنصروا الله ينصركم و ثبت اقدامكم)) به ميدان آمده و اين غرور ملي و بين المللي، عزت و اقتدار و قدرتمندي خود را فرياد مي كشيم و با آرمان هاي امام عزيز(ره) ، شهداي والامقام، رهبري مقتدر و فرزانه در راه ساختن ايران اسلامي نمونه تجديد ميثاق مي كنيم و با ديگر نقشه هاي شوم قدرت هاي پوشالي دنيا را با شعار هاي: الله اكبر، لااله...، مرگ بر امريكا، مرگ بر اسرائيل، مرگ بر منافق، مرگ بر فتنه گر و نصر من ا... و فتح قريب با خاك يكسان خواهيم كرد و عزم خود را در مبارزه با فساد اقتصادي، علمي و فرهنگي، سياسي و اجتماعي داخلي بسيج كرده و از مسئولان نظام خواستار برخورد جدي و مجازات خائنين به ملت و انقلاب در هر سطح و پايه اي كه هستند را داريم تا بتوانيم به هدف مهم انقلاب اسلامي (( عدالت اجتماعي)) نزديك شويم.
تشكل هاي سياسي دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساري

اوقات شرعی به وقت ساری
پربازدید های امروز