ورود اعضاء الإثنين 22 جوييه 2019 | دو شنبه, 31 تیر 1398

حضور گسترده مردم در راهپیمایی نشان داد تهدیدات ترامپ ارزشی ندارد

سه شنبه, 23 بهمن 1397 ساعت 10:01:02

نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال نشان داد تهدیدات دشمنان به‌ویژه ترامپ، برای ملت ایران ارزشی ندارد.

تصویر
حضور گسترده مردم در راهپیمایی نشان داد تهدیدات ترامپ ارزشی ندارد

علاءالدین بروجردی در گفتگو با خبرنگار حوزه دانشگاه و سیاست گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی امسال ۲۲ بهمن گفت: با توجه به شرایط بدجوی مردم ایران با حضور گسترده خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن پیام مهمی به تمام جهان دادند.

وی در تشریح سخنان خود بیان کرد: مردمی که در هیچ شرایطی حتی در اوج فشارهای نظامی، در شرایطی که تهدید موشک‌های صدام در بسیاری از شهرها وجود داشت در مناسبت‌های مختلف مثل راهپیمایی‌ها و انتخابات در چهل سال گذشته حضور داشتند؛ اکنون نیز در جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی حضور به‌یادماندنی داشتند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال نشان داد؛ هیچ عاملی از جمله تبلیغات گسترده و تهدیدات دشمنان جمهوری اسلامی به‌ویژه ترامپ برای ملت ایران ارزشی ندارد.

بروجردی افزود: شرایط بد اقتصادی و سختی معیشت مردم هم مانعی برای حضور مردم در جشن انقلاب نشده و این حضور نشان داد، هیچ عاملی در اراده پولادین مردم ایران اثر ندارد.

وی با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، اظهار کرد: این یک پدیده منحصری است که پس از گذشت ۴۰ سال، با وجود مشکلات و تقدیم هزاران شهید این‌گونه مردم پیوند خود را با ولایت حفظ کرده و نشان دادند. این پیوند با انقلاب و شهدا ناگسستنی است.

اوقات شرعی به وقت ساری
پربازدید های امروز