Wednesday 12 December 2018 | چهار شنبه, 21 آذر 1397

منصوریان: حرکت دانشگاه آزاد اسلامی به‌سمت تعالی است

پنج شنبه, 15 آذر 1397 ساعت 16:40:54

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران گفت: دانشگاه آزاد اسلامی با مدیریت جدید به‌سمت تعالی مؤلفه‌های فرهنگی در جامعه حرکت می‌کند.

تصویر
منصوریان: حرکت دانشگاه آزاد اسلامی به‌سمت تعالی است

حسین منصوریان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری‌ آنا در قائم‌شهر با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانشجوی سال ۱۳۳۲ اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی استان‌ مازندران در راستای گرامیداشت این ایام برنامه‌های مفصلی را در واحدهای بزرگ برگزار کرده که با استقبال دانشجویان مواجه شده است.

وی دعوت از سخنرانان بزرگ کشوری، علما و استادان دانشگاه را برنامه‌های تدوین شده واحد‌های دانشگاهی و درخور شأن و منزلت دانشجویان بیان کرد.

اگر روزی بخواهیم دیدگاه‌ها و اندیشه‌های ناب خودمان را به دنیا صادر کنیم باید در حوزه علم و دانش حرفی برای گفتن داشته‌ باشیم

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران عظمت جامعه دانشگاهی در مقاطع مختلف را مدیون رهنمودهای امام(ره) و رهبری دانست و گفت: با وجود ناامنی‌هایی که در منطقه وجود دارد و به‌راحتی زندگی می‌کنیم به برکت خون شهیدان است که بر همه ما واجب و لازم است که مدیون خون این بزرگواران باشیم.

منصوریان با اشاره به فرمایش امام علی (ع) که فرمودند: سلطنت و قدرت در آینده در دست کسی است که علم داشته باشد، از جوانان خواست به آموزش و پژوهش در دانشگاه اهتمام داشته‌ باشند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران گفت: اگر روزی بخواهیم دیدگاه‌ها و اندیشه‌های ناب خودمان را به دنیا صادر کنیم باید در حوزه علم و دانش حرفی برای گفتن داشته‌ باشیم.

وی تقیّد به مسائل اخلاقی و دینی و رعایت قوانین و احترام به مردم و جایگاه آنها در جامعه را از دیگر انتظارات خود از نسل جوان عنوان کرد و گفت: همه ما موظفیم در ترویج و ترغیب مفاهیم انقلابی اهتمام جدی داشته‌ باشیم.