ورود اعضاء الأربعاء 22 مي 2019 | چهار شنبه, 01 خرداد 1398

رهایی مطرح کرد: ثبت‌نام بیش از ۲ هزار و ۶۰۰ نفر در فراخوان جذب دانشگاه آزاد

دو شنبه, 28 آبان 1397 ساعت 15:24:30

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام کرد: بیش از ۲ هزار و ۶۰۰ نفر در فراخوان جذب دانشگاه آزاد ثبت‌نام کرده‌اند.

تصویر
رهایی مطرح کرد: ثبت‌نام بیش از ۲ هزار و ۶۰۰ نفر در فراخوان جذب دانشگاه آزاد

علیرضا رهایی در گفتگو با خبرنگار حوزه آموزشی و پژوهشی گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، اظهار کرد:‌ باتوجه به اهمیت حضور استادان در روند توسعه علمی دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی، دانشگاه آزاد اسلامی در قالب فراخوان جذب ۹۷ در نظر دارد حدود یک هزار نفر از نخبگان علمی در ۳ هزار و ۲۰۰ رشته مختلف که ۶۲۰ مورد آن مربوط به گروه پزشکی است، به‌عنوان هیأت علمی جذب کند.

وی افزود: تاکنون حدود ۲ هزار و ۶۹۶ نفر در رشته‌های غیرپزشکی و ۶۴۳ نفر در رشته‌های پزشکی ثبت‌نام کرده‌اند که از این مجموعه، یک هزار و ۷۵۱ نفر مرد و یک هزار و ۵۸۸ نفر زن هستند.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی در پایان گفت: مهلت ثبت‌نام در فراخوان ۳۰ آبان‌ماه پایان می‌یابد و بعد از آن امکان ویرایش اطلاعات و بازبینی نهایی صرفاً برای ثبت‌نام‌کنندگان و فقط برای یکبار از اول آذرماه به‌مدت پنج روز فراهم می‌شود.

رهایی خاطرنشان کرد: داوطلبان علاقه‌مند در صورت تمایل در دو روز باقیمانده می‌توانند با ورود به سایت جذب  نسبت به ثبت‌نام و انتقال اطلاعات خود اقدام کنند.

اوقات شرعی به وقت ساری