ورود اعضاء الإثنين 26 أوت 2019 | دو شنبه, 04 شهریور 1398

بیانیه تشکل اسلامی راه اندیشه (تارا) به مناسبت فرارسیدن ۲۲ بهمن

دو شنبه, 22 بهمن 1397 ساعت 00:45:29

ز جامعه دانشگاهی به ویژه اساتید گرانقدر دعوت می کند تا با حضور در این گردهمایی بزرگ انقلابی، وحدت و اقتدار خود را به رخ جهانیان کشیده و پایبندی خود به آرمانهای انقلاب اسلامی را نشان دهد

تصویر
بیانیه تشکل اسلامی راه اندیشه (تارا) به مناسبت فرارسیدن ۲۲ بهمن

مرگ بر آمریکا یعنی مرگ بر ترامپ و جان بولتون و پمپئو
۲۲ بهمن سالروز پیروزی ملت ایران در برابر ظلم و جور خاندان پهلوی است. تنها یادآوری حضور نزدیک به ۶۰ هزار مستشار بیگانه در همه شئون اداره کشور، کافیست تا نشان دهد که آن نظام طاغوتی چگونه موجبات وابستگی همه جانبه ایران به غرب و شرق را فراهم آورده بود. شاهنشاهی! که به اعتراف خود حتی برای انتصاب فرمانداران شهرهای کوچک نیز باید از سفیر آمریکا اجازه می گرفت در سال ۵۷ با اراده ملت رشید ایران و رهبری امام امت، متواری و سرنگون گشت و در پی آن نظام جمهوری اسلامی برپا شد تا منادی توحید در جهان باشد.
نظام اسلامی ایران به پشتوانه مقاومت ۴۰ ساله مردم، تمدن نوین اسلامی را بنا نموده و اکنون پرچم دار ملت های رنج دیده و قوت قلب آنان در برابر زیاده خواهان و استعمارگران جهان است. در روزهایی که تقابل اسلام و غرب تبدیل به یک جنگ نمایان گشته است، آنان که دل در گرو آزادیخواهی دارند ساکت نخواهند نشست و تماشاگر این جدال رویاروی نخواهند بود. ملت قهرمان ایران نشان داده است در این برهه حساس تاریخ و در سخت ترین شرایط تحریم های ظالمانه، محکم و استوار در برابر زیاده خواهی بیگانگان ایستاده و همچنان شعار مرگ بر آمریکا را نه تنها علیه حکام آمریکا بلکه علیه همه حاضران در جبهه کفر سر می دهد، و تا نابودی آنان دست از مقاومت و ایستادگی بر نمی دارد.
اکنون که بجای فرو ریختن دیوار تحریم ها دیوار اعتماد به آمریکا و اروپا فروریخته است، مرگ بر آمریکا از دهان مردم نخواهد افتاد بلکه رساتر از گذشته در راهپیمایی ۲۲ بهمن طنین انداز خواهد شد. تشکل اسلامی راه اندیشه (تارا) ضمن تبریک فرارسیدن ایام پیروزی، از جامعه دانشگاهی به ویژه اساتید گرانقدر دعوت می کند تا با حضور در این گردهمایی بزرگ انقلابی، وحدت و اقتدار خود را به رخ جهانیان کشیده و پایبندی خود به آرمانهای انقلاب اسلامی را نشان دهد.


تشکل اسلامی راه اندیشه (تارا)
اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری

اوقات شرعی به وقت ساری