ورود اعضاء الإثنين 17 جوان 2019 | دو شنبه, 27 خرداد 1398

بابایی مطرح کرد؛ توسعه مدارس سمای جدید مأموریت اصلی ماست

دو شنبه, 10 دی 1397 ساعت 19:51:45

دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان مازندران گفت: برابر سند چشم‌انداز توسعه مدارس سما استان مازندران تا سال ۱۴۰۰، باید مدارس پیش‌بینی شده راه‌اندازی شوند.

تصویر
بابایی مطرح کرد؛ توسعه مدارس سمای جدید مأموریت اصلی ماست

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از ساری، عبدالرضا بابایی ظهر امروز در دومین جلسه معاونین سما استان مازندران  که در محل آموزشکده سما آمل برگزار شد، با ارائه گزارش عملکرد فعالیت‌های مدارس و آموزشکده‌های سما گفت: هدف در مدارس سما تربیت یک نسل پویا، توانمند و ارزشی است و توسعه مدارس سمای جدید در استان مازندران مأموریت اصلی این حوزه در مازندران است.

وی اظهار کرد: برابر بند چشم‌انداز توسعه مدارس سما استان مازندران تا سال ۱۴۰۰، تمامی مراکز سما باید تلاش خود را در این مسیر انجام داده و در سال تحصیلی ۹۹-۹۸ مدارس پیش‌بینی شده راه‌اندازی شوند.

رئیس انیستیتو پاستور شمال با بیان اینکه زیست‌فناوری تنها مربوط به یک رشته تحصیلی نیست، گفت: حمایت مدارس سما مازندران در حوزه زیست‌فناوری برای معرفی این رشته سهم مهمی از بازار زیست‌فناوری استان با خلاقیت و هوش دانش آموزان و نخبگان سما در اختیار جامعه علمی قرار می‌دهد.

محسن آسوری اظهار کرد: مرکز انستیتو پاستور شمال کشور این آمادگی را دارد که به مدیران سما در مازندران در زمینه آموخته‌ها به دانش آموزان از پیش‌دبستانی تا متوسطه در راستای معرفی و جذب رشته زیست‌فناوری کمک کند.

اوقات شرعی به وقت ساری
پربازدید های امروز