ورود اعضاء الإثنين 22 جوييه 2019 | دو شنبه, 31 تیر 1398

آذری‌جهرمی: مشکلات کشور با مجاهدت علمی حل می‌‎شود

سه شنبه, 23 بهمن 1397 ساعت 10:03:14

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: پایه و اساس حل مسائل کشور از مجاهدت علمی در دانشگاه‌ها شروع می‌شود.

تصویر
آذری‌جهرمی: مشکلات کشور با مجاهدت علمی حل می‌‎شود

محمدجواد آذری جهرمی در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در بندرعباس اظهار کرد: به‌نظرم رسیدن به آینده‌ روشنی که مقام معظم رهبری مکرراً بر آن تأکید دارند، با مجاهدت جوانان ایران اسلامی، قابل‌ دسترسی است و این آینده، شایسته مردم ایران است و پایه و اساس شروع حرکت، باید یک مطالعه دقیق علمی داشته باشد.

وی افزود: در مدیریت کشور دوران تجربه، آزمون‌ و خطا به پایان رسیده و در همه شیوه‌ها اعم از شیوه توسعه علمی، توسعه فناوری و صنعتی کشور به مجاهدت علمی نیاز داریم و پایه و اساس حل مسائل کشور از مجاهدت علمی در دانشگاه شروع می‌شود.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خاطرنشان کرد: پایه و اساس گام‌هایی که نظام اسلامی در حال برداشتن آن است، باید براساس علم، دانش، فعالیت علمی و مجاهدت‌های دانشگاهی باشد.

وی با بیان نقش دانشگاهیان از ابتدای انقلاب تاکنون افزود: از ابتدای شکل‌گیری انقلاب اسلامی تاکنون جامعه دانشگاهی تلاش‌های زیادی داشته و در این مسیر اشکالاتی نیز داشته‌ است. دانشگاه آزاد اسلامی که در این مسیر فعال بوده، خوب است که در گام اول بازنگری و آسیب‌شناسی در رفتار داشته باشد و سپس با پشتوانه علمی، گام دوم را بردارد. دانشگاه آزاد اسلامی می‌تواند در این مسیر نقش پررنگی داشته باشد.

اوقات شرعی به وقت ساری
پربازدید های امروز