ورود اعضاء الأربعاء 22 مي 2019 | چهار شنبه, 01 خرداد 1398

مهاجری‌نژاد: ۱۶ آذر روز حضور جریان دانشجویی در تحولات کشور است

جمعه, 16 آذر 1397 ساعت 13:17:04

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی آیت‌الله آملی ۱۶ آذر را روز مبارزه با استکبار و حضور جریان دانشجویی در تحولات کشور دانست.

تصویر
مهاجری‌نژاد: ۱۶ آذر روز حضور جریان دانشجویی در تحولات کشور است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از آمل، ابوالفضل مهاجری‌نژاد ظهر امروز در سخنان پیش از خطبه نماز جمعه این هفته آمل گفت: ۱۶ آذر روز مبارزه و حضور جریان دانشجویی بر تحولات کشور است، مبارزه‌ای که مرز آن جغرافیا نمی‌شناسد.

دانشجوی انقلابی مبارز که طلایه‌دار مطالبه‌گری و عدالتخواهی است، آن دانشجویی است که تفکر بسیجی را فهم کرده باشد

وی اظهار کرد: ای کاش به جای برگزاری یادواره و جشنواره برای ۱۶ آذر و ضمیمه‌کردن آن به خاطرات تاریخ معاصر ایران، دانشجویان به رسالت اصلی خود یعنی مبارزه و بازخوانی آرمان‌های انقلاب و الفبای مبارزه بپردازند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی آیت‌الله آملی با بیان اینکه در این روز مسئولان کشور، خود را در معرض پاسخگویی قرار دهند عنوان کرد: انفعال جریان دانشجویی و یا به انزواکشاندن آن هیچ‌گاه به نفع پیشرفت و نشاط جامعه نخواهد بود، این مهم هم دانشجویان و هم مسئولان جدی بگیرند.

مهاجری‌نژاد با بیان اینکه  دانشجویان بدانند که مطالبه‌گری و پیگیری مسائل مردم و مشکلات کشور و مبارزه با استکبار از هر نوعی، بی‌نتیجه نخواهد ماند، تصریح کرد: تاریخ گواهی می‌دهد که در هر جغرافیایی جنبش دانشجویی توانسته خواسته‌های واقعی مردم را محقق کند، امروز نیز دانشجو نباید اولویت جامعه‌اش را مبارزه‌اش را فراموش کند.

وی اضافه کرد: دانشجوی انقلابی مبارز که طلایه‌دار مطالبه‌گری و عدالتخواهی است، آن دانشجویی است که تفکر بسیجی را فهم کرده باشد و آن تفکری است که در خط اسلام ناب محمدی و مخالف با استکبار و پول‌پرستی و اصالت سود و سرمایه و تحجرگرایی باشد.

اوقات شرعی به وقت ساری