ورود اعضاء الجمعة 23 أوت 2019 | جمعه, 01 شهریور 1398

نمایش ۲۰۰ اثر انقلابی دانشگاه‌آزاداسلامی در نمایشگاه چلچراغ بابل

شنبه, 13 بهمن 1397 ساعت 14:30:43

مسئول روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل گفت: ۲۰۰ اثر دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی در غرفه این دانشگاه در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفت.

تصویر
نمایش ۲۰۰ اثر انقلابی دانشگاه‌آزاداسلامی در نمایشگاه چلچراغ بابل

به‌گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بابل، عباس ولی‌پور افروزی صبح امروز در حاشیه نمایشگاه چلچراغ دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی شهرستان بابل اظهار کرد:  غرفه دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل با بیش از ۲۰۰ اثر توانست توجه بازدیدکنندگان در نمایشگاه چلچراغ را که دستاوردهای علمی، پژوهشی، فرهنگی و ورزشی را به معرض نمایش گذاشته بود، جلب کند.

وی با تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و با بیان اینکه این نمایشگاه تا ۱۶ بهمن در مصلای بابل برای بازدیدکنندگان دایر است، اضافه کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل یکی از غرفه‌های فعال این نمایشگاه را به خود اختصاص داد.

مسئول روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بابل افزود: ثبت اختراع در بانک جهانی ژن، چاپ کتب علمی و پژوهشی، دستاوردهای علمی و هنری استادان و دانشجویان، افتخارت ورزشی، کسب عناوین برتر فرهنگی، ساخت دستگاه‌های و تجهیزات در بخش عمرانی، کشاورزی و شیلات و دست‌ساخت‌های فنی و مکانیکی دانشجویان آموزشکده سما از جمله محصولات ارائه‌ شده دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل است.

ولی‌پور افروزی یادآور شد: نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی با مشارکت دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی، نهادها، ادارات مختلف و دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل در ۱۰۰ غرفه با عنوان چلچراغ انقلاب و با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در بابل افتتاح شد.

اوقات شرعی به وقت ساری
پربازدید های امروز