ورود اعضاء الإثنين 17 جوان 2019 | دو شنبه, 27 خرداد 1398

مجله برتر ششمین جشنواره فرهیختگان معرفی شد

یک شنبه, 09 دی 1397 ساعت 14:00:25

مجله International Journal of Nano Dimension منتشر شده در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن به‌عنوان مجله برتر ششمین جشنواره فرهیختگان معرفی شد.

تصویر
مجله برتر ششمین جشنواره فرهیختگان معرفی شد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از ساری، فصلنامه International Journal of Nano Dimension منتشر شده در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن که در مؤسسه تامسون رویترز در سال ۹۶ نمایه شده بود در ششمین جشنواره فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی سال ۹۷ به‌عنوان مجله برتر معرفی و مفتخر به دریافت لوح سپاس شد.

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران با بیان اینکه این مجله از سال ۲۰۱۰ شروع به فعالیت کرده و در آن مقالات مروری و علمی ـ پژوهشی در تمامی حوزه‌های نانوفناوری مربوط به محققان برجسته‌ای از دانشگاه‌های مختلف و معتبر دنیا و ایران چاپ شده است، بیان کرد: فصل‌نامه (International Journal of Nano Dimension) به همت اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن به مدیرمسئولی بابک صادقی و سردبیری خلیل پورشمسیان منتشر می‌شود.

علی جوانمرد اظهار کرد: اعضای هیأت علمی برجسته برخی از دانشگاه‌های کشور و دانشگاه‌های خارجی از کشورهایی همچون چین، آمریکا، ترکیه، استرالیا، کره جنوبی و ... به‌عنوان عضو هیأت تحریریه با این مجله همکاری می‌کنند. این مجله به‌صورت فصلنامه بوده و تاکنون ۱۹ جلد مشتمل بر ۸۳ شماره که حاوی ۸۰۰ مقاله اصلی و ۱۰ مقاله مروری است، در آن چاپ شده است.

به گزارش آنا، مقالات پس از ثبت‌نام نویسندگان و ارسال آن از طریق سایت www.ijnd.ir توسط محققان و اعضا برجسته هیأت علمی داخل و خارج از کشور داوری این مقالات انجام و نتیجه به نویسندگان اعلام می‌شود.

اوقات شرعی به وقت ساری
پربازدید های امروز