ورود اعضاء الجمعة 19 جوييه 2019 | جمعه, 28 تیر 1398

رسالت دانشگاه آزاد اسلامی در رفع موانع پیشرفت انقلاب

دو شنبه, 15 بهمن 1397 ساعت 12:11:28

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار گفت: دانشگاهیان وظیفه دارند موانع پیشرفت انقلاب اسلامی را برطرف و آرمان‌های آن را به جهانیان صادر کنند.

تصویر
رسالت دانشگاه آزاد اسلامی در رفع موانع پیشرفت انقلاب

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از جویبار، داریوش حمیدی عصر امروز در مراسم گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر اظهار کرد: امسال آغاز یک حرکت پرشتاب در مسیر توسعه و اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است. ما دانشگاهیان با بصیرت و حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن سیلی محکمی به نظام استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا خواهیم زد.

وی اضافه کرد: همزمان با دهه مبارک فجر امروز با عنوان «۴۰ سال اعتماد به نفس ملی، خودباوری و پیشرفت علمی، روز فناوری فضایی» نامگذاری شده است و از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب در محیط علمی و آکادمیک، پیشرفت در عرصه‌های فضایی، هسته‌ای، سلول‌های بنیادین، نانو تکنولوژی و تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی بوده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جویبار، دستاوردهای انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف به‌ویژه در زمینه علمی و فناوری را بی‌شمار عنوان کرد و افزود: ما دانشگاهیان باید با نگاه آینده‌پژوهانه به انقلاب، بستر پیشرفت، بالندگی و پویایی ایران اسلامی را فراهم کنیم و وظیفه داریم موانع پیشرفت و ماندگاری انقلاب اسلامی را برطرف و ریشه‌کن و آرمان‌های انقلاب اسلامی را به جهانیان صادر کنیم.

در ادامه این مراسم، آیت‌الله نادعلی‌زاده امام جمعه جویبار با تبریک به مناسبت ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی بیان کرد: انقلاب اسلامی ما براساس سه‌چیز پایه‌گذاری شده است یعنی «جمهوریت، اسلامیت، استقلال».

وی یادآور شد: موفقیت امام خمینی(ره) در آن بود که مردم در کنارش بودند و اعتقاد داشت که وظیفه ما این است که افکار، ایده‌ها و اندیشه‌های خودمان را به صورت دقیق به مردم برسانیم. مسئولان امروز اگر مردم را راضی نگه دارند و آنها را پشتیبان خود قرار دهند، جمهوری اسلامی ایران شکست‌ناپذیر خواهد شد.

به گزارش آنا؛ این مراسم با حضور فرماندار، رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران، بخشدار و جمعی از مسئولان ادارات و نهادهای دولتی شهرستان جویبار برگزار شد.

اوقات شرعی به وقت ساری
پربازدید های امروز