Banner
ورود اعضاء الثلاثاء 14 جوييه 2020 | سه شنبه, 24 تیر 1399

دیدار رئیس سازمان سما با خانواده دانشجوی شهید مدافع حرم چالوس

جمعه, 16 آذر 1397 ساعت 16:34:06

معاون دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس سازمان سما با خانواده دانشجوی شهید مدافع حرم چالوس و از فارغ‌التحصیلان رشته برق و قدرت دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری دیدار کرد.

تصویر
دیدار رئیس سازمان سما با خانواده دانشجوی شهید مدافع حرم چالوس

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از ساری، علیرضا منظری توکلی معاون دانشگاه و رئیس سازمان سما دانشگاه آزاد اسلامی همراه سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران و مسئولان استانی این دانشگاه به مناسبت روز دانشجو با حضور در منزل شهید مدافع حرم «مصطفی شیخ‌الاسلامی» در شهر چالوس که از فارغ‌التحصیلان رشته برق و قدرت واحد ساری بود از مادر، پدر، همسر و فرزند این شهید والامقام دلجویی و تجلیل کرد.

منظری‌توکلی در این دیدار اظهار کرد: به‌واسطه وجود شهدای حرم و ایثار مدافعان حرم، امروز استادان و دانشجویان در محیط علمی در کمال آرامش و امنیت به پژوهش و تحصیل مشغول هستند و شهید شیخ‌الاسلامی که شهادتش تقارن پیدا کرد با روز دانشجو، نمونه فداکاری و الگوی  جوانان ولایتمدار ایران اسلامی است.

حسین منصوریان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران نیز در این دیدار با تجلیل از مقام شامخ شهدا گفت: خانواده شهدا مایه عزت و برکت جامعه هستند و اقتدار امروز نظام مقدس اسلامی ایران به‌واسطه رشادت‌های شهداست.

در پایان این مراسم با اهدای تندیس و لوح سپاس از خانواده شهید والامقام مهندس «مصطفی شیخ‌الاسلامی‌کندلوسی»  تجلیل شد.

اوقات شرعی به وقت ساری
پربازدیدهای هفته