ورود اعضاء الإثنين 26 أوت 2019 | دو شنبه, 04 شهریور 1398

دشمنان درصدد القای ناکارآمدی نظام هستند

چهار شنبه, 17 بهمن 1397 ساعت 11:44:51

امام‌جمعه قائم‌شهر گفت: دشمنان با استفاده از فضای مجازی و ماهواره‌ها می‌خواهند به مردم ناکارآمدی نظام را القا کنند.

تصویر
دشمنان درصدد القای ناکارآمدی نظام هستند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از قائم‌شهر، آیت‌الله علی معلمی عصر امروز در جمع دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی ‌قائم‌شهر که به مناسبت دهه مبارک فجر با وی دیدار کردند، تقویت بنیه علمی را از زیرساخت‌های آبادانی کشور دانست و گفت:  وابستگی کشور به بیگانگان و محدودیت‌های مراکز علمی که منجر به مهاجرت جوانان به خارج از کشور می‌شد یکی از رنج‌های امام خمینی (ره) در دوران تبعیدشان بود.

نماینده مردم استان مازندران در مجلس خبرگان رهبری، اعتبار دانشگاه‌ها را کیفیت‌بخشی مباحث آموزشی، پژوهشی تربیتی دانست و گفت: دانشگاه‌ها باید تمام تلاش خود را انجام دهند تا هم بنیه علمی را افزایش دهند و هم به بعد تربیتی اهتمام داشته باشند.

وی با اشاره به فرمایش پیامبر (ص) که فرمودند: اگر ۲ طایفه از امت من اصلاح شوند جامعه اصلاح می‌شود، گفت: اول آموزش‌وپرورش که مسئولیت تعلیم و تربیت رابرعهده دارد و دوم مدیران جامعه اگر اصلاح شوند جامعه به فساد کشیده نخواهد شد.

امام‌جمعه قائم‌شهر با جدا دانستن ضعف مدیریتی از نظام و قصد دشمن از اینکه عصبانیت مردم از مشکلات اقتصادی را مقابله با نظام جهت‌دهی کند از استادان و آگاهان جامعه خواست تا برای آگاهی مردم بین ماهیت نظام و مدیریت ضعیف تفکیک کنند.

امام‌جمعه قائم‌شهر با بیان اینکه دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران وسایل ابزارهای تبلیغاتی فراوانی دارند گفت: دشمنان با استفاده از فضای مجازی و ماهواره‌ها می‌خواهند به مردم ناکارآمدی نظام را القا کنند.

وی اظهار کرد: هرکجا مدیران جامعه ما هم سو با  ولایت‌فقیه بودند در کار و فعالیت‌های خود موفق عمل کردند.

اوقات شرعی به وقت ساری
پربازدید های امروز