ورود اعضاء الأربعاء 22 مي 2019 | چهار شنبه, 01 خرداد 1398

فلاح عنوان کرد: تحصیل ۵۵۰ دانشجوی شاهد در دانشگاه آزاد اسلامی بابل

دو شنبه, 12 آذر 1397 ساعت 23:00:46

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل گفت: اکنون ۵۵۰ نفر از فرزندان شهدا و ایثارگران در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند.

تصویر
فلاح عنوان کرد: تحصیل ۵۵۰ دانشجوی شاهد در دانشگاه آزاد اسلامی بابل

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بابل، هدایت مظلومی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران ظهر امروز در راستای ارتقا و تقویت بنیه علمی و آموزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر با وحید فلاح رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل دیدار کرد.

وحید فلاح رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل در این دیدار با تکریم خانواده‌ شهدا و ایثارگران گفت: یکی از مهم‌ترین وظایف کاری ما احترام به خانواده‌ معظم شهدا و ایثارگران است و برای ارتقای کیفیت علمی و پژوهشی دانشجویان شاهد و ایثارگر از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

وی ادامه داد: از مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران انتظار داریم دانشگاه را از خودشان بدانند و با درک شرایط مالی موجود دانشگاه، تعاملات و همکاری‌های خود را برای استمرار خدمات‌رسانی شایسته به خانواده‌ معظم شهدا و ایثارگران فراهم کنند.

قشر ایثارگر برای حفظ و بقای نظام زحمات فراوانی کشیده‌اند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل گفت: اکنون ۵۵۰ نفر از فرزندان شهدا و ایثارگران در دانشگاه آزاد اسلامی بابل مشغول به تحصیل هستند که همکاری دانشگاه در ارائه خدمات آموزشی و فرهنگی به این دانشجویان در حد مطلوب بوده است.

هدایت مظلومی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران نیز با بیان اینکه قشر ایثارگر برای حفظ و بقای نظام زحمات فراوانی کشیده‌اند، گفت: مطالبه‌گری حق قانونی ایثارگران است چون این عزیزان از جان خود گذشتند و بحث آموزش و تربیت علمی دانشجویان شاهد و ایثارگر بسیار مهم و حائز اهمیت است.

وی بیان کرد: دغدغه و تمرکز بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران این است که دانشجویان باسواد علمی تربیت شوند، بنابراین در خصوص اعتبار و رزومه علمی و پژوهشی این عزیزان با همکاری دانشگاه‌های استان تلاش خواهیم کرد.

اوقات شرعی به وقت ساری