ورود اعضاء الإثنين 26 أوت 2019 | دو شنبه, 04 شهریور 1398

برگزاری آزمون EPT در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری

شنبه, 13 بهمن 1397 ساعت 10:21:00

رئیس شورای تخصصی آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی ساری گفت: آزمون EPT و مهارت‌های عربی همزمان با سراسر کشور در این واحد دانشگاهی برگزار شد.

تصویر
برگزاری آزمون EPT در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از ساری، محسن ربانی ظهر امروز در حاشیه برگزاری آزمون EPT و مهارت‌های زبان عربی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: آزمون EPT و مهارت‌های زبان عربی امروز به‌طور همزمان در شهرهای تهران، ساری، تبریز، مشهد، اهواز، اصفهان، شیراز، کرمانشاه، کرمان، کرج و دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری برگزار شد.

وی افزود: در این مرحله از آزمون یک‌هزار داوطلب از  مازندران و استان‌های همجوار گیلان، گلستان و سمنان شرکت کردند که در مقایسه با سال‌های گذشته شاهد افزایش تعداد داوطلب بودیم.

رئیس شورای تخصصی آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی مازندران تصریح کرد: در حوزه برگزاری آزمون EPT و مهارت‌های زبان عربی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری، تعداد ۶۴۰ داوطلب مرد و ۳۶۰ داوطلب زن در ۱۴۰ دقیقه به ۱۰۰ سؤال پاسخ دادند.

ربانی عنوان کرد: هفت دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری، آیت‌الله‌ آملی، بابل، تنکابن، چالوس، قائمشهر و نور، مجری دکتری تخصصی PhD در استان مازندران هستند که با توجه به استقبال داوطلبان و درخواست تعدادی از دانشجویان دانشگاه‌های استان سمنان و گلستان درباره برگزاری این آزمون در دانشگاه آزاد اسلامی ساری خواستار تداوم برگزاری این آزمون در دوره‌های بعدی هستیم.

به گزارش آنا؛ آزمون «EPT» توسط دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌شود و دانشجویان دکتری باید تا قبل از شرکت در امتحان جامع، نمره آزمون را به دانشگاه ارائه کنند.

اوقات شرعی به وقت ساری