ورود اعضاء الإثنين 17 جوان 2019 | دو شنبه, 27 خرداد 1398

امیری: باید برای حل مشکل بیکاری اقدامات عملی انجام دهیم

دو شنبه, 17 دی 1397 ساعت 13:52:31

معاون ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران گفت: حفظ نظام یعنی سلامت کاری داشته باشیم و برای حل مشکلات اقتصادی به‌ویژه بیکاری اقدامات عملی انجام دهیم.

تصویر
امیری: باید برای حل مشکل بیکاری اقدامات عملی انجام دهیم

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از آمل، ولی‌الله امیری روز گذشته در نشست اعضای شورای امربه معروف و نهی منکر دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت الله آملی گفت: فریضه‌های امربه معروف و نهی از منکر به عنوان دو فریضه الهی بعد از انقلاب اسلامی با رنگ و بوی انقلابی ظهور و بروز پیدا کرد.

وی با بیان اینکه یکی از وظایف حکومت اسلامی این است که انسان‌های اثربخش و مفید تحویل جامعه بدهد، اظهار کرد: اجرای این دو واجب الهی به طور صحیح جامعه‌ای پاک و الهی را برای ما تضمین خواهد کرد.

معاون ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران تلاش ۴۰ساله دشمنان نظام مقدس اسلامی برای براندازی انقلاب را یادآور شد و تصریح کرد: این نظام به برکت ایثارگری‌ها و رشادت‌ها و خون شهدای عزیز و حمایت امت اسلامی دشمنان را ناامید خواهد کرد.

امیری با بیان اینکه دشمن از روش‌های نظامی ناامید شده است و برنامه‌های نرم  و فرهنگی را برای براندازی در پیش گرفته است، بیان کرد: امروز به‌رغم تلاش همه دستگاه‌های کشور هجمه دشمن بسیار سنگین بوده و به تعبیر رهبر انقلاب بالاترین معروف حفظ نظام اسلامی است.

وی افزود: حفظ نظام یعنی ما سلامت کاری در اداره داشته باشیم در کنار یکدیگر با وحدت و همدلی عمل کنیم و برای حل مشکلات اقتصادی به‌ویژه بیکاری اقدامات عملی انجام دهیم.

آموزش بیش از ۵هزار نفر برای اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر

معاون ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران گفت: بیش از ۵هزار نفر در مازندران برای اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر به‌صورت لسانی آموزش دیده‌اند و دارای کارت شناسایی هستند.

امیری با بیان اینکه اگر بخواهیم بر روی فرهنگ یک جامعه کار کنیم باید ساختار داشته باشیم، اظهار کرد: ستاد امر به معروف و نهی از منکر مازندران آمادگی برگزاری دوره‌های آموزشی را در همه دستگاه‌های دولتی و غیردولتی این استان با حضور استادان  برجسته و آموزش دیده در خود آن دستگاه دارد.

وی با بیان اینکه فریضه امر به معروف و نهی از منکر فقط به موضوع حجاب و عفاف و بانوان خلاصه نمی‌شود و ابعاد گسترده‌ای دارد، افزود: در برخی از پدیده‌های آسیب‌زا برای فرهنگ جامعه ما ستاد امر به معروف و نهی از منکر برنامه‌های جدید و نوینی را چه در عرصه پیشگیری و چه در عرصه پیگیری قانونی ارائه خواهد کرد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت‌الله آملی نیز با بیان اینکه رویکرد دانشگاه آزاد اسلامی در سطح کلان توجه به مسائل فرهنگی است، گفت: در حوزه معاونت فرهنگی شاخص برنامه ای برای اجرای صحیح امر به معروف و نهی از منکر وجود دارد.

سیدمحمد وحدت با بیان اینکه رئیس این واحد دانشگاهی از چهره‌های فرهنگی است، تصریح کرد: واحد آیت‌الله‌ آملی هر اقدامی برای اعتلای فرهنگی به‌ویژه ترویج این دو فریضه الهی در سطح دانشگاه انجام شود را حمایت خواهد کرد.

به گزارش آنا، نشست اعضای شورای امربه معروف و نهی منکر دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت‌الله آملی به‌منظور بررسی راهکار‌های عملی اجرای این دو فریضه الهی و بررسی اقدامات انجام شده برگزار شد.

اوقات شرعی به وقت ساری
پربازدید های امروز