ورود اعضاء الجمعة 19 جوييه 2019 | جمعه, 28 تیر 1398

استفاده از ظرفیت دانشگاه‌ها برای حل مشکلات

دو شنبه, 15 بهمن 1397 ساعت 12:09:06

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر خواستار استفاده از ظرفیت‌های موجود در دانشگاه‌های شهرستان بهشهر برای حل مشکلات موجود در زمینه‌های مختلف شد.

تصویر
استفاده از ظرفیت دانشگاه‌ها برای حل مشکلات

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بهشهر، ظهر امروز به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، دانشگاهیان شهرستان بهشهر با امام جمعه بهشهر دیدار کردند.

 در این دیدار ابتدا فضل شیردل شهمیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر با گرامیداشت دهه فجر درباره دستاوردهای دانشگاه آزاد اسلامی در طول ۴۰ سال نکاتی را بیان کرد.

وی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی خود یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر خواستار استفاده از ظرفیت‌های موجود در دانشگاه‌های شهرستان برای حل مشکلات موجود در زمینه‌های مختلف فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی شد.

در ادامه این مراسم امام جمعه شهرستان بهشهر هم فرارسیدن دهه فجر را تبریک گفت و با بیان احادیثی در خصوص بندگی و عبادت خاص برای پروردگار گفت: امام خمینی(ره) بنیانگذار انقلاب اسلامی از قوت قلب و دلیری خاصی برخوردار بودند که ناشی از بندگی خاص خداوند است و عظمت و حکمت خود را در بندگی پرودگار می‌دانستند.

آیت‌الله عربعلی جباری افزود: اولیای خدا بندگی را راهی به سوی فتح قله‌های کمال می‌دانستند و پیروزی و پیشرفت انقلاب اسلامی هم براساس همین اصل بندگی حضرت حق به‌دست آمده است و نگهداری و استمرار این دستاورد هم در گرو بندگی خداوند است که تجلی عینی آن را می‌توان در نماز جمعه و جماعات مشاهده کرد.

وی با یادآوری اهمیت علم در جامعه گفت: زیربنای ترقی، توسعه و پیشرفت در هر جامعه‌ای علم است و در واقع زندگی جاودان در پرتو علم است.

امام‌جمعه بهشهر هدف اصلی دانشگاه را شناسایی مشکلات و موانع پیشرفت جامعه به‌ویژه در زمینه فرهنگی و اقتصادی دانست و تصریح کرد: ارائه پیشنهاد و راهکار برای برطرف‌کردن این موانع می‌تواند به خودی خود موجب پیشرفت جامعه اسلامی شود.

اوقات شرعی به وقت ساری
پربازدید های امروز