ورود اعضاء الجمعة 19 جوييه 2019 | جمعه, 28 تیر 1398

مدارس مهارتی سرمایه‌گذاری برای ارتقای کیفیت در دانشگاه آزاد است

سه شنبه, 16 بهمن 1397 ساعت 16:07:23

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران با اشاره به افتتاح مدرسه عالی مهارتی حقوق گفت: راه‌اندازی مدارس مهارتی سرمایه‌گذاری برای ارتقای کیفیت است.

تصویر
مدارس مهارتی سرمایه‌گذاری برای ارتقای کیفیت در دانشگاه آزاد است

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از روابط‌عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، سیدمحمودرضا آقامیری در مراسم افتتاح مدرسه عالی مهارتی حقوق گفت: راه‌اندازی این مدرسه اولین تجربه در رشته حقوق در ایران بوده و بسیار حائز اهمیت است.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی با بیان اینکه دلیل موفقیت فارغ‌التحصیلان رشته‌های پزشکی در ورود به بازار کار، همزمان بودن آموزش و کارآموزی در حین تحصیل است، اظهار کرد: راه‌اندازی مدارس عالی مهارتی می‌تواند کمکی در این راستا و آموزش مهارت به دانشجویان برای آمادگی ورود به بازار کار باشد.

آقامیری افزود: دانشجویان در مدرسه عالی مهارتی حقوق می‌توانند یک پرونده را از ابتدا تا انتها در یک فضای شبیه‌سازی‌شده و در کنار قاضی، دادیار و... به انجام برسانند و در این مدارس با مهارت‌های لازم آشنا شوند.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی با بیان اینکه مدرسه‌های مهارتی در دانشگاه آزاد اسلامی در سایر رشته‌ها نیز راه‌اندازی خواهد شد، گفت: راه‌اندازی این مدارس سرمایه‌گذاری برای ارتقای کیفیت است، چرا که در این دانشگاه تغییر از توسعه کمی به توسعه کیفی در دستور کار قرار گرفته است.

اوقات شرعی به وقت ساری
پربازدید های امروز